Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Pochwal się swoim telefonem!

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Post autor: xzer0 »

Fajny k800. Chętnie bym się zamienił, ale menu bardziej mi się podoba w k510. Ale zawsze idzie coś zmienić.

Teraz screeny menu itp. Mam parę patchy. Nie chcę się rozpisywać. Dużo tego nie jest.
Najważniejsze zmiany:

Radio bez słuchawek
Soft W660
Elfpack
Walkman 4.0
Flash menu
akustyka
i inne patche

Mam zamiar pobawić się w hardware. O ile dam radę. Na pierwszy plan głośnik od e398 i latarka.
Screeny
imageshack

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Oj mało zmienione :) Dodaj patche, zmień ikonki baterii i zasiegu.

Ale ogólnie to spoko fonik ;)
SCEE™

maciora532
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 03 sty, 2012 19:21

Post autor: maciora532 »

Obrazek
Samsung galaxy 551
Galaxy 551 posiada ekran 3.2" typu LCD TFT o rozdzielczości 240x400 pikseli. Jest to wyświetlacz dotykowy, pojemnościowy. Procesor modelu I5510 ma taktowanie 667 MHz i jest oparty na popularnym SoC MSM 7227 firmy Qualcomm[2]. Z tyłu obudowy umieszczony jest aparat o matrycy 3.2 megapiksela. Model Galaxy 551 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.2 FroYo (istnieje możliwość aktualizacji systemu do wersji 2.3.6 Gingerbread przez przy użyciu programu Samung Kies) . W telefonie nie zabrakło łączności Wi-Fi (standardy b/g) oraz sprzętowej klawiatury QWERTY. Sam zaktualizowałem do 2.3.6. Telefon ma przyjemny interfejs i wgl jest fajny.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Ja mam Nokia X2-00.
Bardzo fajny telefonik, prosty, duże klawisze, aparat 5megapix, radio bez słuchawek, głośno muzyka, przede wszystkim wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne,nieduży generalnie ma wszystko czego potrzebuję i jest praktyczny :P
Ocalić od zapomnienia PSX

xzer0

Post autor: xzer0 »

Nadeszła wiekopomna chwila. Stary k530i wylądował do pudełka, a na jego miejscu znalazł się:
Obrazek

Zwie się to Sony Ericsson Live with Walkman. Ostatni walkman SE..... Od dawna szukałem czegoś z androidem, ale najbardziej zależało mi na mocy. Procek 1ghz i 512 ramu na razie wystarczy. Ludzie kręcą ten procek do 1,9ghz, czyli ma skubany potencjał. Pudełkowy telefon jeździ na androidzie 2.3.4 gringerbred czy jakoś tak. SEUS nie wykrywał aktualizacji do 4.0 na której jest informacja na pudełku, więc znalazłem coś w necie i FLASH. Mam ICS'a 4.0.4. Dużej różnicy nie odczułem, ale zawsze coś. Telefon wygląda jak wygląda. Jednym się podoba, drugim nie. Warto dodać że ekran jest z grilasu, czyli nie da się go porysować. Aplikacje od SE są zrobione na odpier*** się. Gdybym mógł wywalił bym to, ale dzięki androidowi mamy liczne alternatywy. Np. odtwarzacz walkman nie różniący się niczym od tego z innych xperi. Jako posiadacz k530 byłem przyzwyczajony do korektora, tu tego nie ma. Sony uważnie śledziło jak użytkownicy modowali swoje starsze modele. Telefon ma wejście jack, diodę świecącą w rytm muzyki i 2 głośniki. Podobne zabiegi stosowano w k800i. Co do gier, to nie testowałem za dużo. W minikrafcie zdarzają się lagi, emulator psx'a o bez lagów. Telefon bije wydajnością inne fony w tem przedziale cenowym, dlatego jest wart zakupu.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Czas odkurzyć temat :D

Pewne okoliczności spowodowały iż obecnie używam aż trzech telefonów ^^ Pokrótce opiszę każdy z nich.


1. LG kp501 Cookie

Obrazek

Brat bliźniak kp500. Nie wiem czy różni się czymś, poza przednimi klawiszami. Jeśli chodzi o oprogramowanie, to słyszałem opinie iż lubi się ciąć itp. Osobiście kupiłem ten telefon jako używany, a softu w nim nie zmieniałem (jedynie Factory Reset), a mimo to oprogramowanie w żadnym stopniu nie zamula. Telefon poddałem drobnemu tuningowi (to nie te możliwości co w SE, ale dobre i to). Ekran funkcjonuje naprawdę dobrze. Miałem już kilka dotykowców (Avila, Nokia 5530XM) i wśród nich, pod względem ekranu najlepiej spisuje się właśnie "Ciasteczko". Dotyk jest w miarę precyzyjny i czuły. Jak na swoje czasy był to jeden z popularniejszych "dotykowców" i szczerze powiedziawszy się temu nie dziwię. Co prawda samymi możliwościami multimedialnymi nie bije na głowę (ot, standardowy pakiecik czyli: mp3, MicroSD, 3,2mpx itd.), lecz mimo to może się spodobać. Jeśli ktoś poszukuje taniego i dobrego telefonu z ekranem dotykowym, to Ciasteczko będzie dobrym wyborem, za rozsądną cenę.


2. Nokia 3110 Classic

Obrazek

Ten telefon to typowy reprezentant Nokii na platformie S40 (system producenta). Jak na Nokię przystało jest dość wytrzymały, a sam soft jest dość stabilny. Model ten słynął z licznych resetów na felernej wersji softu (v. 05.50), lecz w późniejszych wersjach dość znacznie poprawiono stabilność. Sam korzystam z softu w wersji 05.50 i mimo iż to ten najgorszy soft, to ja póki co nie miałem absolutnie żadnych problemów. Multimedialnie telefon ten, podobnie jak Cookie, nie oferuje najwyższej klasy bajerów ale jeśli komuś potrzebny dość solidny i stabilny telefon z podstawowymi bajerami to 3110c może spełnić jego oczekiwania.


3. Sony Ericsson k700i

Obrazek

Klasyk. Jeden z pierwszych SE a zarazem chyba ostatni model ze starym złączem systemowym. W czasach swojej świetności był telefonem high-end'owym a co za tym idzie, posiadanie tego telefonu było swego rodzaju "szpanem" ;) Prezentował on naprawdę dobre jak na swoje lata, parametry (VGA, mp3, dioda doświetleniowa, 32mb pamięci bez możliwości rozszerzenia). Co prawda telefon ten nie miał możliwości poszerzenia pamięci, lecz w tamtych czasach coś takiego jak karta pamięci w telefonie, było naprawdę "burżuazją" . Największą bolączką tego telefonu (jak i kilku dostępnych wówczas SE) był joystick, który dość szybko odmawiał posłuszeństwa. Dziś jednak, joysticki są lepszej jakości a co za tym idzie, po wymianie joya nie musimy się już tak przejmować jego jakością jak kiedyś. 32mb dostępnej pamięci pozwalały na gromadzenie licznych zdjęć, zrobionych aparatem o rozdzielczości 0.3mpx (VGA), oraz składowanie plików mp3, które następnie można odtwarzać w wbudowanym odtwarzaczu muzyki. Pozytywnie wypada tutaj ekran, bowiem ma on rozdzielczość 176x220 (tak jak choćby k550 czy k750), a kolory są naprawdę dobrze odwzorowane. Podsumowując, dziś telefon nie powala możliwościami, lecz świetnie nadaje się na telefon zastępczy, gdyż w tej roli z pewnością spisze się b.dobrze :)
SCEE™

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Ostatnio zmieniony sob 24 lis, 2012 15:25 przez Stalliion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Od jakiegoś miesiąca śmigam na iPhone 3GS 8GB.
Obrazek
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

obecnie: 2x iPhone 3g 16GB oraz iPhone 3GS 8GB

plany? iPhone 4s // SGS2

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Posiadam Nokię E52
Obrazek

Posiada ona system Symbian s60v3. Może to wymarła platforma, ale dla kogoś, kto wychodzi z telefonu z oprogramowaniem "zwykłym" (czyli nie Symbian, nie Android ani iOS) to s60v3 jest bombastyczne. Zacznijmy od fantastycznych gier w 3D (Assassins Creed, FIFA09, Brother in Arms), które działają bez żadnej zacinki, kończąc na emulatorach klasyków wydanych na PC takich jak Quake, Quake II, Doom. Posiadam również emulator vNES (gry na Pegazusa) i vBAG (gry na Game Boy Advance), więc pod względem gier nie ma co narzekać, na telefonach kolegów z Androidem nie widziałem wielu fajniejszych gier, niż są na Symbiana (same emulatory już wymiatają). Gorzej już z aplikacjami, które są w większości jakby niedopracowaniem już sprawnie działających na Androidzie wersjami, jednak można pochwalić tu Operę Mobile która wygląda wyśmienicie. Wifi też nie jest najlepsze, często gubi sygnał (ale tylko na YouTube i wtedy ponosi się koszty).
Ogólnie z telefonu jestem zadowolony
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

wow, zohan, nie wiedziałem, że ten telefon tyle potrafi ;)

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Zapomnial wspomniec o kalkulatorze i mozliwosci wysylania smsow. xd

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No i jakby nie było, można dzwonić :P
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dzwonić O.O normalnie telefon przyszłości :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zawsze uważałem, że Symbian ma duże możliwości multimedialne. Sam posiadając n73 wyciskałem z niej co mogłem (tylko odpalenie Quake'a sprawiało mi trudności). Emulować da się wiele platform. Począwszy od NES'a, SCUMMVM, aż do GBA. I wcale nie potrzeba do tego wiele wysiłku. ;)
SCEE™

ODPOWIEDZ