Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Moja pierwsza animacja we Flashu

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Moja pierwsza animacja we Flashu

Post autor: glukkon7 »

Siemka. Pomyślałem sobie że pochwalę się
Wam efektem mojej kilkugodzinnej
pracy we Flashu. ;)
Prosiłbym o komentarze i oceny

www.youtube.com/watch?v=XkOcoYfLq6g
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Jestem fanem Segi, więc propsy za użycie wizerunku Tails'a. Aż trudno uwierzyć że taka krótka animacja jest tak czasochłonna.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

niezłe nie ma co mnie już od samego patrzenia by sie nie chciało robić no ale jak ktos lubi a poza tym bardzo fajnie to wygląda
Obrazek

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Hehe..Jako fan Segi zapomniałem w czasie animacji o jednym szczególe-Tails ma DWA ogony ale już mleko się wylało :mrgreen:
A i tak to nie jest Super płynna animacja ale ogólnie rzecz biorąc to był czas miło spędzony ;-)
P.S.Już w robocie jest krótka animacja z Sonic'em, Tailsem(a jakże :P )i Knucklesem.Tak więc zapraszam Was na mój kanał YT
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

ODPOWIEDZ