Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Modern warfare 3

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Modern warfare 3

Post autor: markomen1 »

Call of duty modern warfare 3 taki mam problemik mam laptopa HP i wgranego cod i nie chodzi wyskakuje Modern Warfare 3 couldn't write a file. The hard drive is probably full. przetłumaczyłem sobie tak jak umiem i mi wyszlo ze nie mozna włączyc gry ponieważ za mało pamięci na dysku a wolne jakieś 120 gb
Obrazek

Awatar użytkownika
Dase
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 29 lis, 2011 19:35

Post autor: Dase »

Ten błąd wyskakuje głównie na laptopach. Laptopy to nie sprzęty do gier... niestety ale by pograć na lapku musisz poszukać różnych poradników jak to zrobić. A to podmiana plików, a to jakiś patch. Pamiętaj, że pirackie wersje gier, też mają wpływ na takie błędy.
[center]Sprzęt: PSX, PS2, PS3 250 GB, Xbox 360 250 GB, iPhone 4 32 GB
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Dase pisze:Ten błąd wyskakuje głównie na laptopach. Laptopy to nie sprzęty do gier... niestety ale by pograć na lapku musisz poszukać różnych poradników jak to zrobić. A to podmiana plików, a to jakiś patch. Pamiętaj, że pirackie wersje gier, też mają wpływ na takie błędy.
THX wezmę to pod uwagę
Obrazek

ODPOWIEDZ