Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Project 64 1.6 - problem

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jimm
-#
Posty: 118
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 13:32
Lokalizacja: Łódź

Project 64 1.6 - problem

Post autor: Jimm »

Witam! Jeżeli ktoś z was orientuje się w emulatorach konsoli Nintendo 64, to proszę o pomoc! Otóż mam pewien problem. Nie tak dawno pobrałem najpopularniejszy emulator konsoli Nintendo 64, a nim jest Project 64 1.6. Tak przy okazji pobrałem sobie grę Vigilante 8. Ale gdy uruchamiam to aż nie miło patrzeć! Oto kilka screenów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakość wszystkiego wygląda nisko, tekstury są brzydkie, dziwne kwadraty, wszystko w tej grze wygląda do d...! Czym to może być spowodowane? Mam tak ustawione pluginy:

Video: Jabo's Direct3d8 1.6
Audio: Jabo's DirectSound 1.6
Input: Jabo's DirectInput 1.6

Wszystko zmieniałem w opcjach, ale to i tak nic nie dało! Jak na to patrzę to mi się, rzygać chce :-? !

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Mało się znam na emulacji N64, głównie go emuluję ten sprzęt na moim starym Xboksie a nie PC, ale weź spróbuj odpalić ten emulator, kiedyś go używałem (starsza wersja) i nie miałem problemów z grafiką - Project64k v0.33

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com/?5y8gssu5ekbfhtx
Jak nadal będziesz miał problemu z grafiką, to weź wypróbuj ten plugin - Glide64-r278, dosyć często rozwijany, ostatnia wersja jest sprzed 7 dni (19.12.2011)

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com/?a7wm876q1s7ckwi

Awatar użytkownika
Jimm
-#
Posty: 118
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 13:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jimm »

Niestety nadal jest tak samo! :-( Nawet gorzej!
Obrazek

Powyższy screen przedstawia główne menu w grze Vigilante 8. ^

Uruchomiłem na tym emulatorze co mi dałeś w linku, razem z pluginem
Glide64 'Napalm WX' WIP Date: Dec 5 2011

Może zrób screena i pokaż jak ty masz ten plugin skonfigurowany.
No wiesz: Options > Configure Graphic Plugin.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Nie mam tego emulatora już na dysku, jak wspomniałem używam tylko wersji na Xboxa. Wkleiłem tego linka żebyś go samemu sprawdził, pomyślałem że skoro emulator jest dosyć nowy, no i plugin jest często aktualizowany to będzie chodzić lepiej, jak ten twój z pierwszego posta. Pozdro i powodzenia z konfigiem.

Awatar użytkownika
Jimm
-#
Posty: 118
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 13:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jimm »

Dzięki! ;-) Zobaczę co tam zdziałam! :-P

ODPOWIEDZ