Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Piłka Nożna

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Piłka Nożna

Post autor: Damianero1993 »

W tym temacie piszemy jaki są Wasze ulubione kluby piłkarskie ligi polskiej i zagranicznej i dlaczego.
Ja jestem sympatykiem Realu Madryt.Od 2000 roku kibicuje temu klubowi.Wg. mnie w 2012 roku to ten zespół zostanie Mistrzem Hiszpanii i w końcu zdetronizuje Katalończyków.
Z polskiego podwórka kibicuje Śląskowi Wrocław(nie tylko ze względu na to że jestem dolnoślązakiem ;) )

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Ja tylko i wyłącznie WIDZEW ŁODŹ a dlatego że to klub któremu całe moje miasto kibicuje ale trochę będzie problemów bo każdy może innej drużynie kibicować
Obrazek

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Tak samo jak Damianero kibicuje realowi od kilku lat chyba od 7 ? mam nadzieje że wreszcie przerwą złą passe i wygrają z Barceloną albo osiągną inne ważne trofeum :) yyy a z polskich Wisła kraków ?
Obrazek

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Ja kibicuje GKS Katowice będzie już jakieś 16 lat ;), a dlaczego gdyż mój tata zaszczepił we mnie miłość do tego klubu gdyż mieszkał na os. Paderewskiego. O dziwo teraz mieszkam w jednej z dzielnik z Katowic na której "króluje" Ruch Chorzów :)
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

TKWM, Wisła, Śląsk, Lechia. I Unia.
Odkąd pamiętam, zawsze byłem za Wisłą Kraków. Wpływ miał mój brat (szantaż - jak zrobisz to, to będziesz za Legią) i FIFA2002. Jedyna polska drużyna - Wisła. Zawsze się tym grało, w sumie to nie wiedziałem że jest jakaś inna drużyna poza Wisłą, Legią i Widzewem (bo jestem z okolic Łodzi), a Wisła była najlepsza (brat mi tak powiedział i mówił prawdę ;) ). Mam już szalik, mam koszulkę, w lutym jadę na mecz ze Standardem Liege. Kocham ten klub.

A zagraniczne? Niezbyt się interesuję, ale lubię Chelsea. Ale to nie znaczy, że jestem fanatykiem. Potrafię ocenić obiektywnie np. Man U, Arsenal, Liverpool. Nawet równo Real i Barce. Lubię chwalić inne zespoły, niż Chelsea.

Kiedyś bardzo lubiłem Real. Figo, Zidane, Raul, Beckham i Ronaldo (Il Fenomeno, ten prawdziwy Ronaldo). To był skład.

PS. Gdybym miał literówkę, zdanie bez sensu, przepraszam, w chwili pisania postu jestem lekko narąbany.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Offtop ale co mi tam pochwalę się.
Od zawsze z polskich WISŁA KRAKÓW. Dlatego, że bywam w Krakowie często, chodzę na jej mecze, mam znajomych którzy jej kibicują. Po prostu od zawsze była Wisła. A Wisła dobra jest. Tylko czasem jej nie wychodzi... -,-

Z zagranicznych to wielki, nieśmiertelny AC MILAN. Mam szalik, byłem raz w życiu na derbach Mediolanu na San Siro. Nie potraficie sobie wyobrazić jak tam kocha się piłkę nożną. Niemal całe miasto ogląda jeden mecz. Inter vs Milan
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jak widzę, forum rządzą Wiślacy :)
Szkoda tylko, że do Krakowa mam 200km lipną drogą, nie mam żadnego znajomego co by był za Wisłą, ani choćby nawet za Śląskiem. A do Wrocławia 120km. Ze szkoły 110. Tutaj Widzew, ŁKS i GKS Bełchatów. No i ta Legia, ale to tylko w Wieluniu.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, 90 km do Krakowa sławną "Zakopianką", która już od Lubnia (czyli gdzieśw połowie) ma 3 pasy i się zapier*ala jak trzeba. Ale od Lubnia na północ to jeden zatłoczony pas... :/
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ