Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zrób to sam :D

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Post autor: xzer0 »

Bateria by się naładowała, ale trzeba uważać, bo po dłuższym czasie może napuchnąć. Najlepiej zmierzyć w ile czasu w200 ładuje od 0 do 100 i ładować na oko.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

:D aaa taka praktyka :P

Już robiłem takie manewry (ładowałem baterię "na kabelki"). Raz właśnie zapomniałem i ładnie mi spuchła :D
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Mi też spuchłą (czyt. p[rzełądowała się) w k618

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja raz ładowałem tak baterie od syfona. Tak napuchła że ze strachu w okularach ją wynosiłem do śmietnika pod blokiem. Mogło to wybuchnąć prosto w oczy. Czytałem na forum o tych chińskich tworach że jednemu gościowi gdy ładował doszło do samozapłonu. Później przerobiłem komorę baterii żeby pasowała od k530i.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

A więc tak. Jakiś czas temu (kilka miechów) miałem plan zrobienia podświetlanego loga PS. Prace szły nawet nieżle ale po jakimś czasie mi się odechciało :D

Dodam że całość miała być na końcu oklejona czarną tapetą.
Zostały tylko fotki.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Flyethemoon
-#
Posty: 23
Rejestracja: sob 22 paź, 2011 17:32

Post autor: Flyethemoon »

:P Pamiętam kiedyś jak bawiłem się klockami Lego to brachol wpadł na pomysł...Zamontowania grubego silniczka od zdalnie sterowanej już popsutej motorówki, który posłużył jako automatyczne kręcenie głównych śmigeł helikoptera.



Oczywisćie :D wytwór nie zaczą sam latać ale taki efekt że ma się wrażenie że poderwie się do lotu był fajny.

ODPOWIEDZ