Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Nuda na ferie

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Nuda na ferie

Post autor: markomen1 »

Witam mam teraz dwa tygodnie wolnego wiec postanowiłem zrobic co kreatywnego i wpadłem na pomysł by zrobić dom z zapałek widziałem różne fotki na obrazy google i mam pytanie jak to zrobić ogólnie mam już wszystko przygotowane ale nie wiem czym to posklejać czy taki zwykły klej do papieru bo szkoda mi wydawać z 3 zł na kropelkę bo szybko wysycha i ciężko palce odkleić :mrgreen: jeżeli ktoś zrobił takie coś to jakiego kleju użył



Z GÓRY THX ZA ODPOWIEDŹ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

kropelka

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

VIKOL, tani klej w słoiku :-)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak jak kolega wyżej napisał VIKOL, bo nie wiem czy klej do papieru nie będzie za słaby
BTW mój dziadek robił takie domki i jeszcze je ma :D

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Thanks za odpowiedzi :D
Obrazek

Jarek12
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 16:35

Post autor: Jarek12 »

markomen1, co do kleju to idziesz do sklepu z farbami i mówisz że chcesz tani klej do drewna i dadzą ci. Nie wiem czy to Vikol czy jakiś inny ale pamiętam że on był biały a jak wysechł robił się przezroczysty :) Szczerze to mam 2 takie domki :P Jeden skończony, robiony przez mojego wujka x lat temu a drugi sam zacząłem w zeszłym roku ale go odstawiłem sam nie wiem czemu. Wieczorem zrobię zdjęcia tych domków i wrzucę, jak znajdę klej to też go wrzucę :)


PS: Kropelka, super glue czy inny tego typu sobie odpuść.. super glue kosztuje chyba 1,50 zł a jest go naprawdę nie wiele a w dodatku szlak Cię trafi jak sobie ręce pokleisz :P.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Jarek12, Dzięki przejdę się i spytam :D a te fotki to dawaj wrzucaj jak najszybciej :)
Obrazek

Jarek12
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 16:35

Post autor: Jarek12 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwsze 5 jest to co ja zacząłem ale nie skończyłem :P kto wie o to że napisałeś temat może wezmę się za niego :P Ta reszta jest co wujek robił.. trochę to zakurzone bo na strychu było.. to był "młyn czy coś takiego (wygląda jak dom muminków), miał wiatrak tylko śmigła się chyba pourywały silniczek w środku to widać z napędem na ten wiatrak i jeszcze szklane okna kolorowe które oświetlała żarówka którą też widać, ale to już profeska, polakierowane i w ogóle.. stoi to na podstawce która jest wyścielona mchem jakimś co wygląda jak trawa, kiedyś było ogrodzenie z jakiś drobnych patyczków. wszystko zabrudzone ale ma troche lat.
Kleju nie znalazłem ale jutro popatrze jeszcze :)
Może zrobimy konkurs na domek z zapalek :P

ODPOWIEDZ