Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

CS 1.6 final release PING

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

CS 1.6 final release PING

Post autor: markomen1 »

Siema mam CS 1.6 Final Release i strasznie duże pingi wahają się tak 90-140 nie wiem czemu
Sprzęt
ADM Athlon 1.8 Ghz
Ram 1280
karta graficzna geforce 512 mb
internet z kablówki niby 5mb ale na speedtest pokazuje 3.5mb-4.5mb kiedyś jak miałem neta 2mb to pingi skakały najwyżej do 30 oczywiscie mam wszystko powyłączane gadu bit torrent, komp po formacie a modem jest pod USB podłączony jakieś pomysły ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Przeinstaluj. Najlepiej na inną partycję lub do folderu o innej nazwie, np. teraz masz "Counter Strike 1.6 Final Release", to folder w którym zainstalujesz tego csa nazwij np. "CS 1.6"
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zohan, aż z ciekawości zapytam ;)

Co ma długość nazwy/ścieżki do programu, do pingu ?? ;)

Ja bym tu raczej zdefragmentował WSZYSTKIE partycje, a problem powinien ustąpić... Ewentualnie zmienił bym wydanie CS'a na jakieś inne (polecam v32 od Digitalzone).
SCEE™

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie chodzi tu o długość ścieżki, tylko o miejsce zapisu. Często mam tak, że jest w grze jakiś błąd (np. zbyt duży ping lub nie chce się uruchomić), a zwykłe przeinstalowanie nie pomaga, więc instaluje do folderu o innej nazwie. Nie wiem dlaczego, ale to pomaga.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ