Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gdzie wrzucać, gdzie wrzucać?

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Gdzie wrzucać, gdzie wrzucać?

Post autor: Adammo »

W ostatnich miesiącach dużo się zmieniło na scenie hostingów do uploadu plików. Jedne pozamykali, inni sami się zwinęli, a jeszcze innii się wycwanili.

Ja straciłem na hotfile sporą bazę plików. Niestety, wszystko poszłoo...

Założyłem ten temat, ponieważ szukam doradztwa :P Jaki hosting byście mi polecili do wrzucania plików?
- nie zależy mi na zarobku
- chciałbym, by transfer dla użytkowników był możliwie wysoki
- chciałbym, by nie było ogromnych limitów
- by prędkość uploadu była w miarę w miarę
- by taki hosting nie został zamknięty za miesiąc czy kilka miesięcy :)

Teraz jest boom na hellshare, ale tam jest ogromny problem z uploadowaniem.

Co wy mi polecicie? Czego używacie? Z czego ściągacie? Potrzebuję waszych doświadczeń.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Najlepszy hosting przyjazny dla uploadera i dla osób ściągających to Mediafire.
Trzymam na swoim koncie pliki przeszło 4 lata i jeszcze ich nie usunęli, nawet tych które nikt nie ściąga. Nie ma limitów, możesz ściągnąć w tym samym czasie dowolną ilość linków, możesz korzystać ze 'wspomagaczy' typu flashget, downthemall etc. Bardzo dobre prędkości, wyciągam maksimum mojego łącza czyli 740 kb/s.

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

DreamON, dzięki za polecenie. Obczaję ten mediafire. A jak wygląda sprawa z plikami niepobieranymi od iluś tam dni? Usuwają pliki niepobierane przez 30/60 dni?
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Adammo pisze:DreamON, dzięki za polecenie. Obczaję ten mediafire. A jak wygląda sprawa z plikami niepobieranymi od iluś tam dni? Usuwają pliki niepobierane przez 30/60 dni?
DreamON pisze:Trzymam na swoim koncie pliki przeszło 4 lata i jeszcze ich nie usunęli, nawet tych które nikt nie ściąga
Nie, nie usuwają. Jak wspomniałem, mam pliki które leża na serwerze kilka lat bez żadnej aktywności (bez pobrań).
Jeszcze jedna sprawa co do prędkości pobierania. Jeśli korzystasz z wbudowanego menedżera ściągania IE/FF/Opery/Chrome, to nie wykorzystasz całego potencjału serwera czy Twojego łącza. Polecam używać zewnętrznych menedżerów ściągania, ja korzystam z wtyczki do FireKoksa - DownThemAll.

ODPOWIEDZ