Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Xperia X8

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Xperia X8

Post autor: markomen1 »

Mam boski problem z moim telefonem X8 otóż wczoraj wysłałem mojej mamie piosenke przez bluetooth i już mam problem gdyż musiałem wyłączyć telefon bo się zawiesił nie po raz pierwszy no nic chciałem z powrotem włączyć bluetooth i się nie da jakieś pomysły ?

Witam jestem ciekaw czy warto zamienić telefon xperia x8 za konsole http://tablica.pl/oferta/gameboy-IDRkXd ... ;r:7;s:185 jestem ciekaw bo ten telefon to jakieś żałosne gó*no on był chyba robiony jako najtańszy smartphon nie ma multitoucha a nie będę go specjalnie go przerabiał więc co sądzicie ?? proszę o szybką odpowiedź
Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2012 06:25 przez markomen1, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

nie opłaca sie.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nie warto, telefon jest więcej wart, sprzedaj go na allegro i kup sobie taką konsolkę to Ci jeszcze na gry zostanie

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

no skoro tak twierdzicie no to spoko opchne fona i nie bedzie tak źle i zapewne kasa na jakieś piwo zsotanie :mrgreen:
Obrazek

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja bym sprzedał i kupił starego advanca + nagrywarkę za 70zł.

Awatar użytkownika
beszcza
-#
Posty: 100
Rejestracja: pt 17 kwie, 2009 21:19
Kontakt:

Post autor: beszcza »

xzer0 pisze:Ja bym sprzedał i kupił starego advanca + nagrywarkę za 70zł.
A z tym nowszym nagrywarka nie współgra??
www.retro-granie.pl/ <--- retro granie na ekranie ;)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Stary jest wygodniejszy

Awatar użytkownika
beszcza
-#
Posty: 100
Rejestracja: pt 17 kwie, 2009 21:19
Kontakt:

Post autor: beszcza »

xzer0 pisze:Stary jest wygodniejszy
A bo już się bałem ale stary nie ma podświetlenia zgadza się?
www.retro-granie.pl/ <--- retro granie na ekranie ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie ma, nie ma. Ale dorobienie go, dla wprawnego elektronika nie jest trudne. Można przełożyć je z Advance SP (ale tylko w wersji AGS-101).

GBA miało w sumie 3 wersje:

- GBAdvance (klasyczny advance, bez podświetlenia)
- GBA SP (AGS-001, posiadał NAŚWIETLENIE)
- GBA SP (AGS-101, posiadał PODŚWIETLENIE, obraz o wiele wyraźniejszy od starego SP)
SCEE™

ODPOWIEDZ