Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Myślisz że się nie boisz? Przekonaj się

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Myślisz że się nie boisz? Przekonaj się

Post autor: Quake96 »

Siemanko :P

Mam tutaj gierkę dla ludzi o (nie)mocnych nerwach ^^ Gra nazywa się SCP-087-B i waży zaledwie 2 megabajty. Dlaczego tak mało? Już spieszę z wyjaśnieniem. Otóż gra polega na przemieszczaniu się po ciemnych korytarzach (coraz niżej i niżeeej) i wykorzystuje zaledwie kilka tekstur. Same levele (korytarze) są generowane losowo co daje jeszcze większego kopa adrenaliny. Co w tej grze strasznego? Przekonajcie się sami, albowiem warto zagrać w nią choć raz :evil:


Link:

http://chomikuj.pl/wodas/gry+PC/SCP-087-B



PS: Ja zatrzymałem się na około 5-7 piętrze. Dalej nie dałem rady. Może kiedy indziej ^^



Grajcie i opisujcie własne doświadczenia :)


PS: Starajcie się nie spoilerować, żeby inni również mogli "odkryć" tę grę :D


PS2: Jeśli przy odpalaniu wyskoczy wam błąd w stylu "Unable set graphics mode", to otwórzcie przez notatnik, pliczek "options" i zmieńcie w nim parametry rozdzielczości na takie jakie macie na swoim PC. ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Niezłe szkoda że mam monitor do wymiany jakieś kreski się pokazały :rozpacz:
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Więc jak niektórzy wiedzą zdołałem dojść do 8 piętra, po czym z wielkim zachwytem (czyt. przerażeniem) wydałem z siebie krzyk "Aaaaaaaa". Po czym przyszłą moja mama powiedziała że jestem głupi i mam w to nie grac. Gierka fajna polecam.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Pobrałem, zagrałem, wiedziałem czego mogę się spodziewać, "pojawiło" się gdzieś w 6 lvl, doszedłem do 11 a dalej mi się nie chciało. Fajna na 1 raz niczym już więcej nie zaskoczy...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No to fakt. Gra dobra na jeden raz :P Właściwie to później jest więcej "niespodzianek" ale najlepiej zagrać raz i do końca, bo jak już raz zagramy to na drugi nie mamy ochoty ^^
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

A ile tych poziomów jest ?

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

McMarycha, na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi czytałem o tej grze na kilku innych forach jedni pisali że na 60 lv mieli koniec gry inni że na 90 inni że na 110 a jeszcze inni że na 100 lv więc musisz grać aż będzie koniec :)
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Chyba ich pojebał* ze będę tyle grać

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Warto dodać że później jest coraz truuudniej :D
SCEE™

ODPOWIEDZ