Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Film napisy

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Film napisy

Post autor: markomen1 »

Siemka pytanko mam do was ma ktoś może jakiś pomysł na napisy do filmu mroczne cienie byłbym bardzo wdzięczny bo film z tego co widziałem może być fajny no ale niestety nie pójdę na to do kina gdyż szkoda mi kasy na kino XD żartuje ale kino odpada bo w moim mieście jest tylko i wyłącznie 2D nie ma 3D jeszcze więc jeżeli ktoś by miał jakieś źródło do download'u byłbym bardzo wdzięczny :)
Obrazek

jarek18
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012 21:42

Post autor: jarek18 »

Ale do czego napisy? Do filmu, który kilka dni temu wyszedł w kinach? To co ty chcesz oglądać? Film nagrywany suszarką do włosów? I chyba trochę nie to forum do pytania o takie rzeczy.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

jarek18, co ty gadasz jak nie od tego forum zapewne nie bez powodu jest dział Offtopic a myślisz że w kinach jak np u mnie 2D to jest inna kopia ?? więc to mi lotto czy nagrany suszarką czy aparatem na zęby
Obrazek

jarek18
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012 21:42

Post autor: jarek18 »

W kinie myślę, że kopia ciekawsza niż ta nagrana aparatem do zębów ;) Nie katuj się takim dziadostwem, poczekaj, aż wyjdzie coś lepszego, bo naprawdę tracisz sporo z filmu.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

jarek18 nie trudź się już wymyślaniem co raz to nowych synonimów na kamerę.
markomen1, jeśli naprawdę musisz pooglądać ten film to masz torrenty albo poszukaj w warez'ach. Nie chce reklamować innych stron.
Jeśli nie ma napisów w napiprojekcie to niewiem czy znajdziesz. Musisz poczekać.
Ocalić od zapomnienia PSX

jarek18
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012 21:42

Post autor: jarek18 »

Wbrew pozorom nie "trudzę się". Mówię prawdę, bo nikt nie powinien oczekiwać, żeby film, który kilka dni temu wszedł do kin miał jakość HD. Zwłaszcza, że oczekujesz tego filmu zupełnie za darmo. Ty OldShatterhand z kolei nie powiedziałeś nic nowego. Są wyszukiwarki napisów, a napiprojekt na pewno im przoduje (nie chodzi o program a bazę, bo to inne pojęcia), ale ja odradzam szczerze oglądania takich potworków. Przeczekaj tych kilka dni czy tygodni, zwłaszcza, że i tak oglądasz film za darmo, a poczekaj na jakość, gdzie cokolwiek widać.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

jarek18 jeżeli ja nie wnoszę nic nowego to Ty kompletnie offtopujesz bo pytanie było o źródło skąd ściągnąć film. A Ty zamiast mu je podać to mu odradzasz oglądania.
markomen1 nie powiedział, że chce filmu w jakości HD, więc było trzeba po prostu podać mu adresy stron, z których ściągnie sobie nawet tą najgorszą wersję. Ok to był mój ostatni post w tym temacie bo sam zaczynam offtopować.

PS markomen1 jeśli dysponujesz utorrentem to polecam thepiratebay, a napisy możesz znaleźć nawet w googlach.
Ocalić od zapomnienia PSX

jarek18
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012 21:42

Post autor: jarek18 »

Offtopuję? Sprawdź w jakim dziale jesteśmy, Einsteinie ;)

Napisy pojawiają się do lepszych wersji filmu, bo do dziadostw nagrywanych puszką od kawy (ukłony dla kolegi - nie trudzę się z wymyślaniem) nikt nie kwapi się robić napisów, bo mija się to z celem i szkoda na to zachodu.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Panowie nie róbmy zadymy ^^


markomen1, nie masz co oczekiwać napisów. Ten film dopiero wyszedł do kin i wszelkie kopie w necie są tzw. "TS" czyli nagrywane z aparatu, przez kogoś kto oglądał w kinie. Do tego nie znajdziesz napisów... Poczekaj aż wyjdzie jakiś DVDRip, a do niego napisy nie powinny być problemem (polecam program napiprojekt - opis w necie)
SCEE™

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Dobra mniejsza z tym chyba dostosuję się do waszych rad i poczekam miesiąc lub dwa niech wyjdzie lepsza kopia może już nawet lektor zamontują kto wie ale dzięki za chęci :)
Obrazek

ODPOWIEDZ