Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kadra ma jakieś szanse?

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

dawianos
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 wrz, 2012 08:29

Post autor: dawianos »

OldShatterhand pisze:Ale wina nie leży po stronie selekcjonera, bo nawet jakby Capello prowadził naszą kadrę to i tak by nic nie dało. Najpierw trzeba rozwalić tą bandę złodziei (czyt. PZPN), a potem możemy pomyśleć o jakichkolwiek szansach w potyczkach z San Marino
Tak z ciekawości, co PZPN ma do tego,ze nasi piłkarze od lat 80 kiepsko grają ?
Nawet gdyby wymienić cały PZPN na indiańskich szamanów, to nic to nie pomoże.
PZPN gwarantuje naszym piłkarzom pobyt na zgrupowanych godny samej królowej Anglii, i co to daje ?
Nagle wychodzi Błaszczykowski i krzyczy,ze tak nie może być, że jego ciocia ,stryjeczny wujek oraz kolega kolegi nie otrzymali wejściówek na mecz, na którym on ma być gwiazdą !
ZA porażki winić trzeba tylko piłkarzy, ktorzy grają bez zadnych ambicji, bo oni za mecz w reprezentacji otrzymują grosze w stosunku do tego co zarabiają

PS. Jeszcze jedno
Nasza reprezentacja jedyny sukces to może odnieść tylko tutaj

gra w piłkę nożna z reprezentacją polski

... bo kaktus mi wyrośnie jak nasi piłkarze awansują do MŚ w Brazylii .

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

dawianos pisze:
OldShatterhand pisze:Ale wina nie leży po stronie selekcjonera, bo nawet jakby Capello prowadził naszą kadrę to i tak by nic nie dało. Najpierw trzeba rozwalić tą bandę złodziei (czyt. PZPN), a potem możemy pomyśleć o jakichkolwiek szansach w potyczkach z San Marino
Tak z ciekawości, co PZPN ma do tego,ze nasi piłkarze od lat 80 kiepsko grają ?
Nawet gdyby wymienić cały PZPN na indiańskich szamanów, to nic to nie pomoże.
PZPN gwarantuje naszym piłkarzom pobyt na zgrupowanych godny samej królowej Anglii, i co to daje ?
Nagle wychodzi Błaszczykowski i krzyczy,ze tak nie może być, że jego ciocia ,stryjeczny wujek oraz kolega kolegi nie otrzymali wejściówek na mecz, na którym on ma być gwiazdą !
ZA porażki winić trzeba tylko piłkarzy, ktorzy grają bez zadnych ambicji, bo oni za mecz w reprezentacji otrzymują grosze w stosunku do tego co zarabiają

PS. Jeszcze jedno
Nasza reprezentacja jedyny sukces to może odnieść tylko tutaj

gra w piłkę nożna z reprezentacją polski

... bo kaktus mi wyrośnie jak nasi piłkarze awansują do MŚ w Brazylii .
Nie odzywaj się jeśli nie masz pojęcia o niczym. PZPN to banda złodziei którzy patrzą tylko jak najwięcej zabrać kasy dla siebie, nic dla polskiego futbolu. A co to ma za związek ze słabą grą Polaków? A no to, że zamiast przeznaczać kasę na szkolenie dzieci i młodzieży, właśnie biorą wszystko dla siebie. Niemcy mają dobrą szkołę piłkarską (ogólnie) i mają takiego Goetze, Mullera, przecież oni nie wzięli się "z d*py", nie urodzili się wielkimi talentami piłkarskimi, nie mają tego w genach. To wszystko jest efekt dobrej pracy z młodzieżą.
A my?
Na wysokim poziomie mamy tylko szkołę bramkarzy (Dudek, Boruc, Szczęsny, Fabiański, Tytoń itd.).
Wymienić PZPN na ludzi, którzy nie poszli by na wielkie pieniądze. Ale nie można być pewnym, że Boniek, czy nawet ewentualnie Jurek Dudek byli by lepsi od Grzesia - jak czasy jego państwa w państwie nastały, myślałem że będzie dobrze. Bo to polska legenda. I co? Złodziej, oszust, wieśniak i prostak.
I wbrew pozorom trener bardzo dużo daje. Od niego zależy jak ustawieni wyjdą piłkarze, z jaką taktyką i jak zmotywowani. Ale nic nie zrobisz, jak piłkarze mają poprostu wyje**ne. Na szczęście, nie każdy gra dla kasy.
Czas pokaże jaki jest Fornalik.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

xzer0

Post autor: xzer0 »

Zgadzam się. PZPR to banda łysych złodziejów. Nawet była ostatnio jakaś afera korupcyjna z latem w roli głównej. Jako ciekawostkę dodam że widziałem tego dziada na własne oczy. Stał ode mnie 5m! Było to w 2008, albo 2007. Za czasów ostatnich klas podstawówki. W szkole była impreza. Grały na hali okoliczne klubiki. Przy drzwiach była gazetka o tym złodzieju. Do tej pory widzę jego łysinę. Gdyby to było gimnazjum to byśmy zaraz go nawyzywali. Wielkie bilbordy ZŁODZIEJE i ZLIKWIDOWAĆ PZPR i oczywiście LATO NA KRZESŁO (elektryczne). Ale wtedy było się małym i nie miało się pojęcia o świecie.

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Z jednej strony wymienienie prezesa nic nie da.To nie on kręci lody w PZPN.Zarząd decyduje o wszystkim.Dopóki cały zarząd nie wyginie to nic się nie zmieni.Z drugiej strony razi nieprofesjonalizm polskiej ligi i polskich piłkarzy.Parafrazując pana Borka:piłkarze powinni dostawać tyle pieniędzy co w ligach półamatorskich.Choć i nie mogę wrzucać wszystkich do jednego worka-zdarzają się talenty w ekstrakasie.Dopóki nie zniknie ten nieprofesjonalizm polskich piłkarzy to nie zmieni się nic.Musi być zmiana myślowa polskich działaczy,trenerów,zarządu klubu,prezesów i na końcu samych piłkarzy.Zmiana polskiej piłki nawet jeśli zaczęła się teraz,to na jej efekt musielibyśmy poczekać co najmniej 4 lata.Kupowanie 30 letnich piłkarzy zza wschodu i ogłaszanie ich nowymi gwiazdami ligi to dla mnie jako kibica obraza(choć w tej lidze nawet słaby zawodnik może być gwiazdą).Śląsk kupił Mraza i Stefanovica za kwotę 4 mln zł(niektóre żródła podają nawet 5 mln) i ci piłkarze są dla mnie najgorszą inwestycją Śląska ostatniej dekady.Koniec z bezsensownymi transferami!.Jeśli zmiany miały zacząć się teraz to poczekałbym chętnie te 4 lata.Ale takie zmiany nie zostały jeszcze zapoczątkowane więc będzie nam tak tkwić w tym g**nie po wsze czasy.

zbych89
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 23 sie, 2012 10:03
Kontakt:

Post autor: zbych89 »

PZPN to jedno a gra piłkarzy to drugie. Dziwi mnie bardzo to jak gwiazdy naszej kadry grają w lidze niemieckiej i w takim samym składzie we 3 jak w reprezentacji robią europejski futbol, a jak przychodzi grać w barwach Polski to gra wygląda już dużo gorzej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Wracając do tematu, niedługo mecz z Anglią, mam jakieś wrażenie, że kibice są bardziej napaleni na ten mecz niż piłkarze.
No i obejrzymy go za darmo :))
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Po meczu z Anglią - ktoś ma jakieś wątpliwości?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Freshmaker
-#
Posty: 7
Rejestracja: pt 28 wrz, 2012 15:02

Post autor: Freshmaker »

Anglia zagrała bez rewelacji, w związku z czym wg. mnie nie można stwierdzić , że my graliśmy wybitnie, duży + dla Fornalika, że puścił Wszołka i Grosika, ogólnie, jesli chodzi o powołanie na ten mecz, to cieszy to , że mamy w miarę młody zespół.

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Już 14.11 mecz z Urugwajem! Szczerze mówiąc gdy zobaczyłem powołanych Urusów na mecz z polską to się trochę przeraziłem.Cavani,Lodeiro Suarez,Lugano,Pereira,Rodriguez,Gargano,Muslera..nie chcę uprawiać tutaj czarnowidztwa ale szykuje się niezły wp****ol :-|

Tylko czy Urugwaj da z siebie 100%?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

A na Anglię miałeś Rooneya, Gerrarda, Harta, Cole'a, Milnera i wiele innych gwiazd Premier Leauge i nasi stanęli na wysokości zadania. Urugwaj nie ma swojego lidera jakim jest Forlan.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ