Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Colorofon - Co i jak ?

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dobra, czyli po prawej idą reflektory... To teraz z lewej idzie kabel Audio, czyli Colorofon> Wyjście audio wieży

Nie mniej jednak sprawdzałem ten sposób na kabelki zamiast wtyczki i nijak, to nie chce działać...


EDIT:


Dobra, póki co pominąłem sterownik :D Wziąłem stary zasilacz laptopa i podłączyłem do niego lampy bezpośrednio. Świecą aż miło popatrzeć, tylko świecą wyłącznie stale (wada braku sterownika :( ) .

W międzyczasie zaopatrzę się w kabel DIM-5 > Jack (lub + -) i oddam Colorofon do jakiegoś fachowca.
SCEE™

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Jestem w posiadaniu Colorofonu C-333C i jestem b. zadowolony z niego. Normalnie czułość świecenia mogę ustawiać, tylko ciężko mi by było Tobie pomóc w rozwiązywaniu problemów bo się zbytnio nie znam na tym :/ a tak się one prezentują wraz z neonami

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=iR44r_4ouQQ&feature=plcp
filmik generalnie stary ale światełka dalej ładnie działają :-)
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Masz możliwość rozkręcenia tego? Chcę żebyś tylko dał mi foty jak u Ciebie to wszystko jest podłączone.


EDIT:

Pokażę wam, jak teraz działają reflektory. Zamontowałem je na karniszach, żeby światło szło na caly pokój. Wszystko podpięte pod stary zasilacz od laptopa, który spokojnie daje radę :) Brakuje mi tylko przerywanego światła, ale cóż - dobre i to :mrgreen:


Zdjęcie z fleszem aparatu:

Obrazek


Oraz bez:

Obrazek
SCEE™

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

no spoko, jutro Ci zrobie zdjecia wszystkiego jak mam i opisze mniej wiecej jak mam podlaczone, bo teraz mam kilka promili w głowie =D
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ