Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

wasze pierwsze playstation

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

wasze pierwsze playstation

Post autor: jarząb13 »

mój pierwszy plej to była jedynka w 2000 roku ale by łem zamały by jej używać konsola była od wujka w 2005 zaczeły się pierwsze przygody z plejem ale tacka sie urwała i po 2latach dostałem ps2
PS2 SCPH 77004

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ty jeszcze byłeś na świecie w 2000?

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

już*


Moim osobistym pierwszym Playstation było PlayStation 2 Slim w 2008 chyba.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Mój pierwszy play to było PSP 3004 w 6 klasie nie pamiętam który to był rok ale było to jakoś przed wakacjami :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Moje pierwsze PlayStation? Wydaje mi się i to bardzo, że gdzieś już na forum o tym pisałem. Otóż pierwsze było PSone w spadku od brata. Pamiętam odpadającą klapkę, oraz te pierwsze gry... Driver 2, DarkStone, kilka innych, oraz słynne czarne "Euro Demo" :P
SCEE™

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Mój pierwszy psx 7502 kupiłem sobie po urodzinach w 2002 roku ok. 150-200zł, przerobiony, pierwsze gry to silent hill, wild 9 i jackie chan :-D . To jedyna konsola której nie sprzedałem i nigdy nie sprzedam :-P Tyle świetnych gier na niej przeszedłem, a w ciąż mam tysiące gier do nadrobieniam ;-)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
beszcza
-#
Posty: 100
Rejestracja: pt 17 kwie, 2009 21:19
Kontakt:

Post autor: beszcza »

Hmm nawet ciekawy temat. Moje PlayStation to PS1 na przełomie 1999/2000. Jaki model nie jestem wstanie już sobie przypomnieć. Pierwsze gry? Jak mnie pamięć nie myli to Mortale były męczone, Legacy of Kain, Castelvania. Z tą konsolą nie da się rozstać. Mim o tego, że miałem już sporo modeli ps1 kupowałem, sprzedawałem, to ta konsola będzie mi chyba towarzyszyć całe życie. Jak ktoś tu słusznie zauważył jest tysiące gier do nadrobienia. Niedługo będę je nadrabiał wraz z moją córką ;) Pozdrawiam starych weteranów :):)
www.retro-granie.pl/ <--- retro granie na ekranie ;)

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Pierwsza konsola? Oczywiście, że PSX :D 7502, ściągnięty z Niemiec w 2000 roku, wtedy kosztował ( i to używany ) 6-7 stówek . Do dziś śmiga.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Moją pierwszą konsolą było PSone w 2000 r.Musiałem stawiać książkę na nim bo klapa się otwierała:)

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: PanGracz1995 »

A mój pierwszy PSX był tak w przełomie roku 2000.r , pamiętam jak mój brat zakupił konsolkę z pierwszą grą którą pierwszy raz grałem na PSXie czyli w Tekkena 3 i do dziś z serią Tekken nie potrafie się rozstać
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Hehe gdzieś w '98 pojechaliśmy do rodziny w Niemczech i oni mieli PlayStation. Ja wtedy umiałem co najwyżej pada trzymać i wciskać ciągle X, ale patrzyło się jak brat grał z kuzynem w "Teken draj" (strasznie ta nazwa mi zapadła w pamięć, myślałem że Tekken to się nazywa Tekendraj, a to w rzeczywistości była tylko trzecia część :D). Jakoś potem mój tata pojechał gdzieś i kupił używane PlayStation i do niedawna myślałem że ten kuzyn poprostu oddał nam tą konsolę (ale wszystko mi wyjaśnili). Zaczęło się patrzenie jak brat gra w Tekendraj, lisa (Crash), w pana (Fighting Force). Potem kilka lat później były święta, przyszedł św Mikołaj i przyniósł aż dwie nowe gry na Plejstejszyn! FIFA2002 i policja (World's Scariest Police Chases). Policja to była pierwsza gra, w którą zacząłem grać z bratem (jako drugi gracz, ten co jest odpowiedzialny za strzelanie)... Ach to były czasy - i te piraty na rynku :D
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ja nie zacząłem przygody od PSX, a mianowicie od Dreamcast'a. Nie pamiętam kiedy dokładnie to było, ale chyba jak miałem koło 6 lat może. Wtedy zaczęła się moja przygoda z grami. Jedna gra jaką zapamiętałem, to oczywiście Resident Evil i do dnia dzisiejszego kontynuuje grę w tę znakomitą serie.
Obrazek

Awatar użytkownika
tobek
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013 23:28

Post autor: tobek »

Moja przygoda z konsolami zaczęła się od szaraczka było to w 2002 dostałem na w spółę z braćmi. Ach te nocki z iss2, sheep dog n wolf-em i fighting force-m bezcenne :-D :-D

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Pamiętam że zdarzało mi się grać w ~'98 na konsoli brata. Nie wiem skąd ją miał, wiem tylko że było to zanim zaczęto reklamować konsolę w polsce (wydaje mi się że reklamy zaczęły się dopiero na chwilę przed wyjściem psone, czemu się nie dziwię, jak kończyłem podstawówkę w ~2002 to nie było z kim się na gry wymieniać, każdy dalej na pegazusie siedział. Inne konsole ciężko było kupic a do tego cena. Mniejsza o samą konsolę, gry na pegaza 20-30 zł kilka na kertridżu, a psx oryginał powyżej 200zł w dniu premiery, opcjonalnie 50zł piratki na bazarze).
Obrazek

MrPCSX
-#
Posty: 23
Rejestracja: ndz 04 lis, 2012 13:40

Post autor: MrPCSX »

Mój pierwszy playstation to był rok 2003 ach i te spyro,crash,tekken 3,medievil :D
ale w 2012 wyrzuciłem na śmietnik chyba laser był uszkodzony a mi to bylo zbedne ale 2 miesiące później od kumpla kupiłem za 60zł 3pady z gra MDK.

ODPOWIEDZ