Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Poszukuje prostego programu do sklejania filmów

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Poszukuje prostego programu do sklejania filmów

Post autor: Quake96 »

Siema :)

Szukam prostego, a najlepiej wręcz banalnego w obsłudze programu do sklejania filmów. Jedyne co mam zamiar w nim robić, to sklejać ze sobą plik wideo (avi) z plikiem mp3. Coś na wzór Windows Movie Maker, ale musi potrafić renderować filmy w około 50FPS. To ważne, bo WMM by mi w zupełności starczył, ale renderuje w max 25FPS co wypada tragicznie :(
SCEE™

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

sony vegas

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Polemizowałbym w kwestii prostoty obsługi :P Duzo dam niepotrzebnych mi funkcji.

W kazdym razie znalazłem juz. Mam VirtualDUB. Coś idealnego na moje potrzeby
SCEE™

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

na yt i tak zobaczysz 24 fpsy, a co do programu to nie bawie sie w polsrodki : d

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Uwierz mi że jakbyś zobaczył ten pokaz slajdów w filmie skompresowanym w WMM to byś się załamał. A na YT jest płynnie, więc nawet jeśli to 24FPS, to WMM dawał jeszcze mniej albo sam nie wiem co :/

Nie nazwałbym tego zaraz półśrodkiem. Po prostu nie potrzebuje nic więcej więc dodatkowe bajery by mi tylko przeszkadzały :)
SCEE™

ODPOWIEDZ