Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Seriale

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Seriale

Post autor: LukasTe »

Pomyślałem, że przyda się osobny temat dotyczący samych seriali. Istnieją teraz tematy: Filmy i seriale oraz Filmy i dokumenty, które już nie tętnią życiem.

Obejrzałem wiele sezonów przeróżnych seriali, opisując wszystko mielibyśmy za dużo do czytania. Aktualnie oglądam serial Sons of Anarchy, bardzo polecam! Serial opowiada o klubie motocyklowym, który zajmuję się handlem bronią i obroną swojego miasteczka przed dilerami narkotyków oraz wpływami biznesmenów :) Niepowtarzalny klimat, postaci niejednobarwne.

Mocno polecam również:
Breaking Bad
Californication
Dexter
Shameless
Homeland
Weeds
True Blood
Scrubs
Friends
Jak Poznałem Waszą Matkę
New Girl
Chuck
Supernatural
Person of Interest
Wilfred
Zakazane Imperium
Skins
House
Gra o Tron
Episodes
Misfits
Rodzina Borgiów
Czas Honoru

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ostatnio skończyłem oglądać Chucka. Powiem, że ci ludzie nie umieją kończyć seriali (ze względu na zwroty akcji). Ale bardzo przyjemne 5 sezonów, fani mogli by wyprosić jeszcze ten 6 :)

Oglądałem również Simpsonów, czekam aż trochę się teraz odcinków naprodukuję to je obejrzę za jednym zamachem. Świetny humor, nawiązuje do dzisiejszych sytuacji politycznych i głupoty ludzi. Boki zrywać :D

No i jeszcze oglądam Futuramę. Im późniejsze odcinki, tym lepsze


Wszystko oglądałem na kinomaniak.tv ale teraz "bezprawnie" wyłączyli ich serwery, kinomaniak miał szybko wrócić, teraz jest wiadomość że "ma" wrócić na przełomie lutego i marca. Zdaje mi się, że to już koniec kinomaniaka. Dobrze, że chwilę przed tym wykorzystałem wszystkie punkty na premium :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

O kinomaniaku słyszałem, problemy mają podobno przez umieszczenie filmu Django (polecam przy okazji).

Wracając do seriali to jakby ktoś nie miał pomysłu jaki zacząć to lista którą przygotowałem jest dosyć ciekawa ;) Kończę właśnie 2 sezon Synów Anarchii.

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Ho najlepszy jest CSI Miami i Horatio Caine który widzi rzeczy które naukowcy widzą tylko przez mikroskop:D.Oglądałem Dextera i Dr. House'a teraz przydałoby się co innego:)

Awatar użytkownika
Highline
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 10 sty, 2013 15:26

Post autor: Highline »

LukasTe pisze:O kinomaniaku słyszałem, problemy mają podobno przez umieszczenie filmu Django (polecam przy okazji).

Wracając do seriali to jakby ktoś nie miał pomysłu jaki zacząć to lista którą przygotowałem jest dosyć ciekawa ;) Kończę właśnie 2 sezon Synów Anarchii.
Django słabiutki . Kolorowa opowiesć o pieniadzach i słabych ludziach. Tarantino równa w dół ogromnie.
I watching you. And you.
Google
Obrazek

khawur
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 05 mar, 2013 10:35

Post autor: khawur »

Jedyny serial jaki oglądam to Gra o Tron. Próbowałem obejrzeć Walking Dead, ale jakoś nie przypadł mi do gustu.

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

-Sons of Anarchy
-The Walking Dead
Jak na razie nie ma lepszych na chwilę obecną :D

Drakhtul
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 12:10
Kontakt:

Post autor: Drakhtul »

Supernatural
Arrow
Being Human
The Walking Dead

Awatar użytkownika
MrMajst3r
-#
Posty: 21
Rejestracja: ndz 17 mar, 2013 16:27
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: MrMajst3r »

Polecam rosyjski serial komediowy "Stażyści" (Interny).
Serial "Stażyści" bijący rekordy popularności w Rosji , emitowanego od kwietnia 2010 roku.
Dzięki dużej dawce humoru i nieprzewidywalności wątku, zdobył sympatię wielu widzów.

Serial w żartobliwy sposób nawiązuje do innych seriali
medycznych, takich jak "Scrubs" w Polsce znanego jako "Hoży doktorzy", posiada własną, niezależną i bardzo ciekawą fabułe.

Po studiach staż w szpitalu rozpoczyna czterech (dość nieudolnych) stażystów, którzy trafiają pod opiekę wymagającego, gburowatego i socjopatycznego ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych, gdzie spotyka ich wiele zabawnych, często niejednoznacznych sytuacji.
Polskie napisy do serialu tworzy mała grupa fanów, obecnie dostępnych jest 11 odcinków. Początkowo przetłumaczone odcinki były publikowane na Youtube, ale kiedy oglądalność wzrosła, pliki zostały zablokowane ze względu na prawa autorskie.

Serial w niezłej jakości oraz napisy możecie pobrać z mojego Chomika:
http://chomikuj.pl/MrMajst3r/Sta*c5*bcy*c5*9bci

Więcej informacji na stronie tłumaczy:
http://serial-stazysci.net/
[center]Sprzedam / Kupię / Wymienię Gry XBOX 1
Serwis / Tuning / Przeróbki XBOX 1
[/center]

leny
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 27 lis, 2013 09:54

Post autor: leny »

Ja najbardziej lubie :Californication
Dexter
Shameless
Homeland
Weeds
True Blood
Scrubs
Friends :))

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ja oglądam Revolution na VOD :)
Obrazek

acrozdan
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 sty, 2011 14:14

Post autor: acrozdan »

Mam dla was ciekawe propozycje :)
-Różowe Lata 70' (serial opowiada o losach 6 bohaterów typowo amerykański :p , jednakże bardzo przyjemny w oglądaniu i zabawny jak dla mnie :))
-Wikingowie ang. Vikings
-Wszyscy Nienawidzą Chrisa (serial zabawnie opowiada o perypetiach komika Chrisa Rocka)

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Niedawno skończyłem House of cards z Kevinem Spacey'em. Aktor jak zwykle zagwarantował wysoką jakość. Serial jest o politykach, ale mimo że mnie ta tematyka nie rusza oglądało się z przyjemnością.
Obrazek

MrPCSX
-#
Posty: 23
Rejestracja: ndz 04 lis, 2012 13:40

Post autor: MrPCSX »

Ja powróciłem do serialu świat według bundych :D

Kermit95
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 mar, 2014 20:33

Post autor: Kermit95 »

ja wszystkim najbardziej polecam Pretty little liars
Ostatnio zmieniony ndz 09 mar, 2014 21:16 przez Kermit95, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ