Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Mój piłkarski blog

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Mój piłkarski blog

Post autor: Zohan »

Założyłem swojego bloga, gdyż chciałem wyrażać opinię o sytuacji reprezentacji, postawie piłkarzy, przebiegu meczów. Jestem kibicem Wisły Kraków, więc będą się też pojawiać wpisy o Wiśle.
Jak do tej pory trochę tam posprzątałem, napisałem jeden tekst, ale jeszcze trochę pracy przede mną. Dodam nowe kategorie, by oddzielić sprawy reprezentacji od spraw Wisły, gdyż chciałbym by czytała mnie szersza publika a fani innych drużyn nie koniecznie mogą chcieć czytać o Wiśle. Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście przeczytali ten tekst, który zaistniał i skomentowali. To mój pierwszy blog, więc proszę o wytykanie błędów stylistycznych itp.
link:
http://amatorskiblogpilkarski.bloa.pl/
oczywiście fajnie też, jakbyście wyrazili swoje opinie :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Zabawię się w hejta: tylko Cracovia! :D

A tak na serio, to mam nadzieję, że uda Ci się dotrzeć do szerszej rzeszy ludzi. Powodzonka ;).

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Napisałem nowy tekst :)

Nie mam za bardzo pomysłu na rozreklamowanie bloga, ktoś może wie co najlepiej zrobić?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Blog padł :( drugim razem zakładaj na blogspocie, tam nie usuwają tak szybko i nie ma reklam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Olałem to, odechciało mi się pisać. Szybko stwierdziłem, iż jest to nie potrzebne, ten blog niczego nie zmieni...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Annika
-#
Posty: 11
Rejestracja: wt 02 mar, 2021 09:22

Re: Mój piłkarski blog

Post autor: Annika »

Szkoda, że zrezygnowałeś, bo to naprawdę ciekawa tematyka.

_______________________________________
Tarnów - profesjonalna organizacja ślubów

ODPOWIEDZ