Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Tekken Card Tournament

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Tekken Card Tournament

Post autor: Zohan »

Na Google Play znalazłem grę Tekken Card Tournament. Oczywiście na Androida. Waży ponad 100mb, jest to strategiczny Tekken. Wygrywamy i używamy kart do bitwy - mamy swojego zawodnika (jest ich jeszcze trochę mało, ale jest Kazuya, Paul, Yoshimitsu, Law, Panda, Xiaoyu, Lili, Nina). Gra jest 3D, lokacje są z Tekkena 6, soundtracki z miejsc bitew również, menu kolorystyką nawiązuje do Tekkena6. Postacie wyglądają przyzwoicie, muzyka według mnie jest świetna. Na Sony Xperia J działa bez zacinki.
Mamy możliwość gry offline i online. Niestety dość często gubi połączenie i walka jest przerywana lub anulowana.
Strategia turowa. Rozgrywka polega na trzech elementach: losowanie karty, atak lub blok. Możemy wylosować maksymalnie 5 kart. Każda karta to jakiś cios, który zabiera ileś HP przeciwnikowi. Przy wybraniu losowania, dostajemy jedną kartę. Może to z tekstu nie wygląda ciekawie, z początku mi się gra nie podobała, ale coraz chętniej ją włączam. Minusem jest to, że wymagane jest połączenie z internetem - inaczej nasze walki nie są liczone, a za wygraną dostaje się Expa, pieniążki (za które można kupić nowe karty) lub inne bajery. Co jakiś czas dostajemy prezenty (coś na zasadzie achievmentów), najczęściej w postaci żetonów, za które można kupić naprawdę przyzwoite rzeczy. Zachęcam do pobierania, gra jest darmowa
kilka screenów, pierwszych lepszych z Googli
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ