Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

miejscówki lumpesky znacie ?

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

artus12
-#
Posty: 20
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 20:02

miejscówki lumpesky znacie ?

Post autor: artus12 »

Cześć znacie jakieś lumpeksy gdzie można wychaczyć gry/konsole w Tychach kurde bo tyle ludzie mówią o to kupiłem w lumpekie o tamto itd ja łaże i jeszcze nic nie znalałem takiego w lumpeksach same ciuchy jak takie istnieją i znacie w Tychach to powiedzie bo już nie wiem czy w to wierzyć czy nie że w lumpeksach takie rzeczy można na wyrwać czy to jakieś wymysły

ostatnio ktoś powiedział że jest jakiś lumpeks z używaną odzieżą z Austrii w Tychach i tam można od czasu do czasu coś wyrwać ale po jego jedynej mało pomocnej informacji nie mogę go nigdzie odnaleźć może wy wiecie gdzie się taki znajduje w Tychach

Za to w Tychach masz jeden mały lumpeks, który ma ubrania z Austrii który znajduje się przy głównej ulicy tyle że w Tychach niema jako tako jednej głównej

więc proszę jak coś wiecie o tym lumpeksie to powiedzcie

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

lumpeks to sklep z uzywana odzieża wiec tam takich rzeczy nie ma moze koledze pomylilo sie z pchlim targiem lub czyms podobnym bo tma tez sa uzywane rzeczy nawet i ciuchy
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

artus12
-#
Posty: 20
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 20:02

Post autor: artus12 »

ale to nie tylko on pełno ludzi gada że lumpeksach coś wyrwało

nie wiem czy mogę tu podać ale poczytaj retroage forum

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

dla mnie to trochę dziwne żeby w lumpie sprzedawać inne rzeczy niż ciuchy, może gdzieś w jakimś sie cos trafi ale mysle ze to mega rzadkość, przynajmniej u mnie w mieście nie bylo takich rzeczy albo może po prostu ja nie widziałem bo nie chadzam w takie miejsca w poszukiwaniu elektroniki tylko internet albo giełdy czy zwyczajne sklepy typu sony itp
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

najtańsze gray sa w www.loombard.pl tez można targować się z cenna :->
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

ODPOWIEDZ