Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Coś tu cicho :)

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

blebel2
-#
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 21:43

Coś tu cicho :)

Post autor: blebel2 »

Coś cicho na tym forum . :P Gracie coś troche jeszcze na pleju 1 ? Piszcie jakieś nowinki . :) Np. Dziś kupiłem japońską oryginalną memorke do psx :D

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ja powiem tak. Aktualnie to przymierzam się do przejścia RE: Directors Cut, ale na emulator psx, bo nie mam tej konsoli. Znajdę czas, to przysiądę do tej gierki. Mam w planach również ogarnąć cała serie 1-3 RE i na ps2 Code Veronica. Dodam, że pobieram też Dragon Ball Infinite World.
Obrazek

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Cicho... Póki co kombinujemy z LukasTe co można zrobić, by na forum było głośno :).

Co z konsolami? Niedługo przyjdzie do mnie kilka PSP, które mam przerobić. Łatwizna, ale zawsze można zarobić minimalne pieniądze :).

blebel2
-#
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 21:43

Post autor: blebel2 »

I to rozumiem :P :) Za niedługo kupie też psone za 40 zł z padem . Pozdrawiam.

MrPCSX
-#
Posty: 23
Rejestracja: ndz 04 lis, 2012 13:40

Post autor: MrPCSX »

Ja gram w Crash Bandicoot 2 :D

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Szczerze mówiąc to przeszedłem Crasha Bandicoota i 3: Warped, ale dwójki nigdy nie ukończyłem. Chyba wrócę do tego tytułu :).

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

@AmOn
Co do Rezydenta, na desmume, czyli najbardziej poprawnie napisanym emulatorze ds można dopaść RE: Deadly Silence [czyli RE:DC z kilkoma bonusami =>więcej zielska i można przewijać filmiki, każdy kto grał w jedynke wie jak ważne jest przewijanie filmików :mrgreen: ].
Obrazek

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

@Pierce

Dzięki za informacje, bo nie znałem emulatora, a w tą część nawet możliwości zagrania nie miałem, więc chętnie do tego niebawem przysiądę.
Obrazek

Annika
-#
Posty: 11
Rejestracja: wt 02 mar, 2021 09:22

Re: Coś tu cicho :)

Post autor: Annika »

Ja również dziękuję. Rozwiązał mi sprawę.

_______________________________________
poszewki gobelinowe w najlepszych cenach

ODPOWIEDZ