Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Crash Bandicoot na PC w 2014

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Crash Bandicoot na PC w 2014

Post autor: Zohan »

Crash Bandicoot Returns to fanowski projekt mający na celu odświeżenie kultowej gry platformowej z 1996 roku. Początkowo tytuł był modem do gry Crysis, jednak po przesiadce na silnik CryEngine 3 postanowiono stworzyć pełnoprawną produkcję.
ŹRÓDŁO

Wygląda na to, że będziemy mieć kolejnego Crasha i pierwszego na PC :)
screeny z google:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Ooo proszę. Takiej informacji się dziś nie spodziewałem :). Ciekaw jestem jak będzie z wymaganiami tej gry :). Miejmy nadzieję, że będzie on bardziej podobny do wersji z PSX, bądź do Twinsanity z PS2, niż ostatniej części o nazwie Crash of the Titans.

Jednak obawiam się, że będzie to lekka lipa. Tutaj znalazłem filmik na YT:

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=m_lEhvgO6fU

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Filmik z przed roku, a jak wiadomo, przez rok może się wiele zmienić. To na filmiku było bardzo niedopracowane, ale może będzie dobrze. Największy błąd jest taki, że ten Crash się bardzo garbi jak się porusza, wręcz składa w pół. Wiadomo, że był troszkę przykulony ale tutaj to zaraz sobie nos kolanami połamie. Plecaczek to już pozostałość po Of The Titans lub Mind Over Mutant. Powinni dodać jeszcze animację wirowania jak ze starszych części i będzie wspaniale. O i Aku Aku powinien latać swobodnie wokół Crasha a nie sterczeć jak na niewidzialnym patyku
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Ja się nie pogniewam na nowego Crasha :D

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Tak, odkop, ale uwaga! W SIERPNIU TEGO ROKU ^_^

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

I co, wiadomo coś na ten temat nowego?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Z tego co wyczytałem, to dopiero 2k15. Dokładniej to nie wiem, nie ma podanej dokładnej daty.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

W dalszym ciągu nic nie wiadomo na temat tego projektu, szkoda, bo pewnie okazał się fejkiem
ale jakby ktoś coś to niech pisze tu :-)
Ocalić od zapomnienia PSX

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Post autor: Kogutson »

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20740
Tutaj jest trochę opisane.
A tak po za tym to wg. mnie silnik CryEngine ,jakoś nie specjalnie widzi się w platformówce. Do tego CE jest wymagający ,więc gra wymagania by miała trochę spore ,wystarczy spojrzeć na produkcje ,które działają na CryEngine.

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Jeśli ktoś chciałby grać w to powiedzmy na laptopie z integrą, to wymagania teoretycznie mogą być problemem. Ale z drugiej strony psioczenie, że gra ma/miałaby korzystać z dobrodziejstw bardziej zaawansowanych technologii "bo mi nie pójdzie" jest bez sensu. Stary komputer - nie grasz.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Jeśli chcemy się w jakiś tam sposób rozwijać, to musimy korzystać z coraz bardziej zaawansowanych technologii.
Kogutson, gryonline to pierwsza ze stron które odwiedziłem w sprawie Crasha, jednak mimo wszystko, dzięki :-)
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Trochę odkopuję temat
Co prawda już troszkę czasu minęło i Crasha Returns się nie doczekaliśmy ale wyszedł na PS4, XONE oraz PC "Crash Bandicoot N.Sane Trilogy", czyli kompilacja trzech pierwszych odsłon serii Crash Bandicoot, zremasterowanych przez studio Vicarious Visions.
Pozycja obowiązkowa dla nas tj. fanów poczciwych szaraków :-)
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ