Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Allegro, PayU - Czyli nie da się wypłacić kas

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Allegro, PayU - Czyli nie da się wypłacić kas

Post autor: Quake96 »

Siema.

Sprzedałem ostatnio na allegro gry na GameBoya, ale pojawił sie problem. Kupujący wpłacił mi kasę na PayU, którego nie mam skonfigurowanego. Pieniądze już dawno są, ale nie mogę ich wypłacić, bo muszę podać numer swojego konta. Problem w tym, że swojego konta nie mam :mrgreen: . Mam możliwość podania nr. konta matki, ale tam podobno muszą być te same dane co na allegro. Złożyłem więc wniosek na allegro o zmianę danych, ale mi go odrzucili. Jakieś pomysły jak wydostać MOJE pieniądze?
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Z tego co się orientuję, to nie trzeba swojego konta podać.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Tam jest napisane, że dane muszą być te same na allegro i na koncie bankowym :/
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

No to quake załóż konto :D
W dzisiejszych czasach konta są bezpłatne oraz każdy może je założyć. Sam posiadam :)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Można zmienić na opcję wypłaty przez przekaz pocztowy ale wtedy ponosi się koszt takiej operacji, jakieś 5-6zł. Może być problem z innym numerem konta przy weryfikacji jak musimy wysłać symboliczną kwotę przelewem, a wtedy ujawniają się dane.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Opłata to pół biedy. Czas realizacji + potrzeba jakiejś weryfikacji danych (to znów czas). Dziękuje, ale założę sobie konto.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Podaj numer konta matki i swoje dane, ważny jest tylko numer. Ostatnio na allegro zmieniałem miejsce zamieszkania, a na koncie bankowym mam stare dane.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

to nic nie da. Musi być numer konta zgodny z imieniem i nazwiskiem.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Ostatnio sam miałem identyczną sytuację. Podałem swoje dane i konto mamy. Przesłałem tego złocisza. Później wyskoczyło że mam aktywowane, ale dane do konta się zmieniły.

ODPOWIEDZ