Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Jak zostałem strollowany przez małą dziewczyn

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Jak zostałem strollowany przez małą dziewczyn

Post autor: Zohan »

Dobry wieczór, chciałem się podzielić historią z życia, jak zostałem strollowany przez małą, uśmiechniętą dziewczynkę.

Wchodzę dziś do salonu SONY w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Jak to w salonie SONY, wszystkie nowinki, w tym PS4 na wystawie razem z PS4 Eye. Na ekranie wyświetlany był Need for Speed Rivals, a przed telewizorem dziewczynka, która udawała, że trzyma kierownice (tak jakby grała na Kinnectcie). Czy ona sobie gra?
Moim celem w salonie nie było PlayStation, więc przeszedłem na telefony, lecz kątem oka patrzyłem jak ona sobie gra. Robiła rękami ruchy jakby chciała skręcić, auto skręcało. "O! PS4 ma możliwości jak kinnect. I to jeszcze w NFSie" pomyślałem. W końcu skończył się wyścig. Okazało się, że to leciał gameplay... Dziewczynka odeszła od konsoli. Czułem się oszukany
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hahaha :D.


Widzisz, kobiety już od młodego wieku potrafią nieźle oszukiwać :D.

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Noto teraz polecisz z kaską. Psycholodzy i psychiatrzy wszelkiej maści zedrą z Ciebie kasę gdy będziesz zaliczał jedną psychoanalizę za drugą. Taaak to trauma na całe życie.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Już nie zaufam technologiom Sony. Ani małym dziewczynkom
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Annika
-#
Posty: 11
Rejestracja: wt 02 mar, 2021 09:22

Re: Jak zostałem strollowany przez małą dziewczyn

Post autor: Annika »

Niezłe ziółko z niej będzie, już współczuję jej chłopakowi :D

_______________________________________
cudowna bransoletka z agatem

ODPOWIEDZ