Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Emulator PSX na Androida

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Emulator PSX na Androida

Post autor: Zohan »

Znacie jakieś dobre emulatory na Androida? Najlepiej darmowe, jeśli warto, dajcie nazwy płatnych. Albo po prostu najlepsze emulatory (nie ważne czy darmowe, czy płatne)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Nie sprawdzałem

Kod: Zaznacz cały

http://androidpolska.pl/view/fpse_for_android/2676]http://androidpolska.pl/view/fpse_for_android/2676
Ostatnio zmieniony pn 31 mar, 2014 12:19 przez febra1976, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Według mnie najlepszym jest ePSXe for android, tylko, że jest płatny.

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Według mnie najlepszy jest emulator Fpse może nie wygląda jakoś specjalnie ale bardzo dobrze emuluje testowałem go na Htc Wildfire S z systemem Android 4.0.4 ICS a to wersja którą testowałem

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/Androids.apk/ANDROID/GRY/Emulator+Fpse+0.11.11+*2b+Bios+*2b+Plugin+grafiki+%28Nie+sprawdza+licencji%29/Fpse+0.11.11+%28Nie+sprawdza+licencji%29,1866104859.apk
.Drugim emulatorem który testowałem był Epsxe który niestety nie chciał się uruchomić na moim Htc więc przetestowałem go na Sony Xperi J na której sprawował się świetnie.Według mnie te dwa emulatory są godne polecenia :)
Obrazek[/URL]

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Co ciekawe mój kumpel kupił epsx, miał problem z pewną grą, napisał do kolesia od tego emu i następnego dnia dostał patcha po którym gra chodziła idealnie. Nie wiem jak z fpse, ale epsx często dostaje update'y:)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Na fpse jest ten ból, że w darmowej wersji jest bez dźwięku. Nie mam roota i przez najbliższy czas robić nie będę. Skoro wysunęły się 2 emulatory, które są warte swojej ceny, więc spytam lepszy fpse, czy epsxe?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Ja z Fpse nie miałem problemów możesz sobie przetestować podałem link do wersji z wszystkim która nie sprawdza licencji.Ale z tego co wiem masz Xperie J to możesz zainstalować Epsxe bo nie będziesz miał z nim problemu na tym telefonie.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jotki już nie mam, teraz kupiłem Kruger&Matz Mist. Jest silniejszy od Xperii J, zobaczę co się da zrobić z fpse :)
a jeszcze jakieś głosy?

edit

fpse działa świetnie :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ