Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kanał na YouTube

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

ojciecwalerian
-#
Posty: 12
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 18:30

Kanał na YouTube

Post autor: ojciecwalerian »

Siemano! Wczoraj wystartowalem z moja dzialalnoscia na yt, ale czasy ciezkie, ludzie zajeci nikt nie znajdzie mojego let's playa, wiec postanowilem, ze sie zareklamuje, poki co jest tylko jeden odcinek, ale dwa nastepne juz sa nagrane, jutro bede na kanale, na pierwszy ogien poszla Mafia, planuje tez inne serie... Komu sie spodoba to bylbym wdzieczny, za suba, czy tam lapke... Swoja droga potrzebuje tez intro, jezeli ktos sie zna na robieniu takowych to prosze o kontakt. https://www.youtube.com/watch?v=XTxj0QdTlnQ

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Powiem, że takich kanałów jest na pęczki i będziesz musiał robić coś naprawdę wybitnego, żeby się wybić. W sumie szkoda, że jeszcze nie grasz w MineCrafta, byłbyś jeszcze bardziej tacy sami jak wszyscy. Poza tym źle trafiłeś, tu jest forum o PlayStation, gdybyś robił gameplaye z właśnie gier PlayStation to
1. było by coś oryginalniejszego
2. dobre forum na reklamę.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ojciecwalerian
-#
Posty: 12
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 18:30

Post autor: ojciecwalerian »

Z tym minecraftem to trafione :) Jeszcze tylko LoL, Diablo, bf i tak dalej... :)
Chcialem kombinowac z let's playami z PS-a, ale jest z tym troche zachodu, poki co na pierwszy ogien pojdzie PC, choc niewykluczone, a nawet prawdopodobne, ze w przyszlosci beda i konsole, ktorych troszke posiadam. Wiem, ze kanalow jest na peczki, ale kazdy jakos zaczyna, mam nadzieje, ze z czasem bedzie lepiej i uda mi sie cos osiagnac, w sumie sprawia mi to wiele radochy... ;)

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Ja robiłem filmy na YouTube, bardzo się starałem a po 2 latach około uświadomiłem sobie że to na darmo... ale zrobiłem te 2 filmy popularne wśród ludzi na YT - Top 10 goli i film o Ronaldinho :arrow: 30k wyświetleń około przy 1 filmie po 1,5 roku. Ale myślę że się jeszcze rozwinie. Co do twojego kanału - reklamuj się. Tylko nie pod filmami na YT bo nikt nie wbije i okażesz się n00bem. Rób to na stronach czy coś. Nagrywaj let's playe z najnowszych gier typu Watch Dogs.
Powodzenia :)

ojciecwalerian
-#
Posty: 12
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 18:30

Post autor: ojciecwalerian »

Spoko, dzięki, Watch_Dogs jest właśnie, pod filmami się nie reklamuję, wiadomo czemu... :)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nagrywaj Watch Dogs i stań się jednym ze wszystkich youtuberów którzy robią gameplaye, bo teraz każdy będzie grać w WD.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

wizazkasia
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 lis, 2015 11:50

Post autor: wizazkasia »

ci gamerzy to co kolejny to nudniejszy teraz:p w sumie tez szkoda ze wyroznia sie Rezi, bo powiedzmy ze bylby nawet spoko smieszny sympatyczny ale niestety ja w nim widze jedynie marną podróbe Pewdiepie, zero oryginalności, on sie zachowuje jak jest ukryty maniak - na kazdym kroku go probuje naśladowac, wchodzi to masakrycznie
praca Katowice studia Kraków dom Mysłowice:)

anisss
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 26 lis, 2015 12:34

Post autor: anisss »

hah tiaaa, to samom uważam, generalnie wole w sumie gamerów z usa niz z polski... a w ogole widzieliscie najnowsze zapytaj beczke gonciarza? Rozwalił system z ta parodią <3
kruk długi - mój blog finansowy, zapraszam

ODPOWIEDZ