Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Wspólne granie na PPSSPP

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Wspólne granie na PPSSPP

Post autor: Kogutson »

Siemka wszystkim.
Z góry mówię ,że nie widziałem gdzie ten temat umieścić PSP czy HydePark .

Tak więc nie wiem czy wiecie ,ale PPSSPP ma funkcje grania przez multi (ja to odkryłem tydzień temu :mrgreen: ) i wpadłem na pomysł ,że można by było sobie pograć np. w GT,GTA,MONSTER HUNTER czy też inne gierki z funkcją grania przez internet.

Co do spraw technicznych ,to opieram się na tym co widziałem na necie ,kiedyś chciałem to sprawdzić z kolegą na przykładzie GT ,ale laptop mu się zepsuł ,więc dalej nie mam 100% pewności . :P
Więc potrzebował bym chociaż jednej osoby ,która sprawdziła by zemną czy zadziała i jeśli by zadziałało ,to byśmy jakieś turnieje urządzali w grach :)

Jakby ktoś był zainteresowany całym procederem daje link:
http://forums.ppsspp.org/showthread.php?tid=8148

Chętnych proszę na PW lub "skajp": kogutson3 ;-)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

W jakie gry proponujesz grać? Tzn. masz jakieś konkretne propozycje? :) Jak to działa? Jakiś coop czy tylko vs?
hasło do moich uploadów: 1234

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Post autor: Kogutson »

Jeśli chodzi o gry vs to można dać Gran Turismo ,chyba nie muszę pisać na czym na gra by polegała :mrgreen:
Jest jeszcze GTA VCS i LCS.
W VCS mamy 10 trybów nie będę się rozpisywał tylko dam linka:
http://gta.net.pl/artykuly/242/vcs-_-multiplayer.html
I do LCS:
http://gta.net.pl/artykuly/160/gta-lcs- ... layer.html

A w Monster Hunter Portable 3rd jest tryb coop dla 4 ;)

W FlatOut: Head On są mini gierki , i też dla 4.

Lub można zagrać w coś typu CMR05 (8 graczy), dirt2 (chyba 4) , WRC (też 8 graczy) i sega rally
Do tego jeszcze Driver76 z tego co się orientuję są tam tryby m.in. wyścigi uliczne i "destrukcyjne derby".

Ale tak jak pisałem wcześniej potrzebuje jednej osoby ,która by mi pomogła ogarnąć sprawę techniczną :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

A MGS:Peace Walker albo coś innego fabularnego?
hasło do moich uploadów: 1234

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Post autor: Kogutson »

W grę wchodzi każda gra ,która ma funkcje multiplayer ;-)
Tak więc jeśli ktoś ma jakieś propozycje ,to nie widzę przeszkód (no chyba ,że są jakieś techniczne) ,żeby w nią zagrać :-)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie mam szczerze pojęcia. Ale gra ma koopa więc może się nadać. Po świętach będę ogarniał emu więc jak coś to skontaktuje się z tobą w przyszłym tygodniu. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Post autor: Kogutson »

No spoko ;)
Jakby ktoś chciał jeszcze pograć ,to śmiało pisać ,własne sugestie mile widziane :)

ODPOWIEDZ