sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Psx4ever - sprawy bloga

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Zastanawiam się miedzy dwoma buttonami. Po pierwsze, pozycja nr 2 czyli SPYRO V2 oraz pozycja nr. 3 czyli RAZIEL. Przyznam, że ciężko wybrać :-P
Jeszcze się pozastanawiam, w między czasie może ktoś jeszcze wygłosi swoją opinię, np jeśli blaevy zagłosuje na nr 2 albo nr 3 to wybierzemy chyba ten z większością głosów :P

P.S. Znalazłem w końcu trochę wolnego czasu! :D Właśnie piszę recenzje, dziś będzie, jak się wyrobie to zaczne 2 i jutro dokończe :)

P.S 2 Mamy już galerię, download..ja mam jeszcze jeden pomysł. Może dział `soundtrack`? Ja jestem fanem muzyki z gier, mógłbym tego trochę znaleźć. Moglibyśmy po prostu wrzucać soundtracki z gier z szaraka. Co myślicie ?

P.S 3 Blaevy jeszcze tutaj żyje? ostatnio sie z nami żegnał, mówił, że zaloguje się tylko żeby dodać recenzje Final Fantasy, więc nie wiem czy zwracać się jako `do was` czy tylko do Ciebie, Pierce.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

1. Niestety nie wiem co z Blaevym.

2. Soundtruck raczej nie przejdzie, bo utwory są chronione prawami autorskimi.

3. Również pozycje 2 i 3 z buttonów najbardziej mi się podobają. Ta ze Spyro jest ładniejsza, ale Raziel to typowy widok psx. Można zrobić tak, że wysyłać będę 2 buttony do wyboru. Wiele stron tak robi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmm, w porządku, pomysł z wysyłaniem 2 do wyboru mi się podoba, bo za ciężko byłoby mi się zdecydować na jeden z nich :>

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Wysłałem propozycje wymiany do 6 stron, takich bardziej poważnych z własną domeną aaa.pl a nie aaa.prv.pl gdzie reklamy skaczą że nic nie widać [wyjątek to blogger i wordpress do blogó gdzie nie ma reklam].

Zastanawiam się nad opcją poszerzenia miejsca na wpis. Aktualnie jest to ok 530 stąd taka a nie inna szerokość obrazka. Nie wiem czy 600 nie byłoby lepsze. W planach mam kosmetyczne modyfikacje wizualne oraz wprowadzenie menu z graficznym banerkiem dla pisancyh przez nas serii perły etc jak np na joistiku ramówka.

Kod: Zaznacz cały

http://dzojstik.wordpress.com/


[ Dodano: Nie 02 Maj, 2010 21:57 ]
Dodano button gamao.pl,

btw. jeśli wytrwamy to można wprowadzić nowe rozwiązanie, na koniec miejsiąca byśmy publikowali wpis nt. tego o czym będziemy pisać w następnych 31 dniach, oczywiście rzucając same ogólniki jak np. zamist tytułu po prostu "jadalny epreg".
Obrazek

ODPOWIEDZ