Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Uplinkerzy; uploaderzy

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Uplinkerzy; uploaderzy

Post autor: Zohan »

Myślę, że można by deczko podnieść poprzeczkę. Chodzi głównie o takich ludzi jak ten w tym temacie http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=6707#6707 (sory, nie obraź się). Cały czas od września "przezimował", dzisiaj nagle nasypał 25 linków, niezgodnych z regulaminem, żadnych informacji i jeszcze linków nie kodował. Wiem, że jest nas mało i niby ma silny okres próbny, ale w prawdzie nic nie wiadomo o tych linkach. Koledze możemy odpuścić, ale następnych lepiej upomnieć o regulaminie i czas na np. 10 poprawnie dodanych linków/założonych tematów.

A i jeszcze tekst "dajcie mi rangę Uplinkera" brzmi jak rozkaz...

#EDIT
Sprawdziłem te linki... To nie jest download gier tylko DŹWIĘKÓW NA KOMÓRKE Z TEJ GRY! Wywalić, spalić, zbanować IP.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Które linki? Sprawdziłem test drive 6 i wszystko jest w porządku. Wymagania będą zwiększone ale teraz są jakie są przez co ranga jest łatwiej dostępna..

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Tak zgadzam się z Zohanem

Moim zdaniem on tylko śmieci tematy.żadnych opisów, zdjęć, niczego !

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

od teraz będę dodawał opisy i zdjęcia, sorry za to dacie mi rangę Uplinkera chciałem się zapytać.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ok, ale i tak jest źle, chociażby dlatego że w temacie z Crash Team Racing wrzuciłeś linki do Crash Bash'a !
Obrazek

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

sorry za chwilę zmienie.Już naprawione
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Już naprawione mówisz... jednak mimo wszystko było źle naprawione, nie zakodowałeś linka, pilnuj się bo to nie pierwszy raz. Jak do tej pory miałeś praktycznie wszystkie wstawki z jakimś błędem, zacznij ostrożniej dodawać tematy, nic na siłe ;)

ODPOWIEDZ