Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Psx4ever - sprawy bloga

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

[edit - nieaktualne]

/

Co wy na to by dodać na bloga 2 podstrony: galeria i download? Oczywiście nie jednocześnie, nie planuję także by były za nadto rozbudowane, to tylko html.

W galerii znalazłoby się kilka albumów picasy, a w pobieraniu może jakieś tapetki, dema upnięte na serwer, programy i pluginy. Co wy na to i jak to widzicie?

Od razu mówię, że nie planuję niczego zaawansowanego,
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Czemu pisze `nieaktualne` ?
Pomysł jest dość dobry, download z jednej strony może się przydać, szczególnie do tych programów i pluginów, bo o te ciężej w downloadzie na forum.
A galeria.. chodzi Ci o galerie taką specjalną dla czytelników czy jakaś pomocna dla nas ? i wtedy co konkretniej ta galeria ma zawierać ? Bezpośrednie screeny z gier do wglądu tak ? Jeśli tak to czemu nie, przyda się :)

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Było tam napisane nt. odejśćia Blaeviego który de facto nie podał się do dymisji.

Też myślę że download powinien się przydać, zwłaszcza że na pl stronach nie ma pluginów, a emu są w starych wersjach.

Galeria którą mam na myśli to obrazki dla czytelników. Wiadomo znak wodny w rogu etc. Możliwości są niewielkie więc nie liczcie na nic poważnego. Rozwiązaniem jest np. umieszczenie tytułów a galerii do nich w spojlerze, który pokazuje zawartość po naciśnięciu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Jestem za galerią i downloadem :)

Do tego stworzę, coś takiego jak znak wodny, ale nie w formie samego napisu, ale małego obrazka

Jak chcecie szczegóły to pisać tu
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Blaevy pisze:Jestem za galerią i downloadem :)

Do tego stworzę, coś takiego jak znak wodny, ale nie w formie samego napisu, ale małego obrazka

Jak chcecie szczegóły to pisać tu
Mogę powiedzieć, że ja chce szczegóły, bo nie wiem o co chodzi. Znak wodny w formie obrazka :-? ??

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wiesz jaki znaczek ma gamespot, albo poznanski rap ?

Oto mi chodzi

Ale najpierw zrobię logo, bo aktualne jest okropne dla mnie
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

"Ale najpierw zrobię logo, bo aktualne jest okropne dla mnie."

Ok, zatem powinieneś poznać wymagania techniczne.
Całość: 1000x521
Odstęp obrazka od góry: 84px
Sam obrazek: 1000x390

Chodzi o to, że musisz bazować na czarnym tle [RGB 777, 999 lub podobnym]. W oryginale był efekt odbijania przec co wydawało się że logo przenika na stronę. Spójrz na 2 szare paski. Musisz je brać pod uwagę i tak jak mówiłem odstęp od góry do pierwszego to 84px, dalej za kolejne 390 pojawia się drugi.

Całość jest ważna jeśli zamierzasz brać się za jpg, zapewne w png nie musisz dbać o czarne tło jedynie zachować odstęp [umieścić 84 pustych px od góry].
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Namieszałeś mi w głowie. Raczej nie będe robił loga, jak takie komplikacje są :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Naczelny red. strony z którą się ostatnio wymieniliśmy butonami miał 2 uwagi:
1. Umieszczenie MGS'a i Tenchu wśród gier przygodowych.
2. Błędy ortograficzne[ja w operze nie mam tak łatwo, cieszę się że w ogóle język polski mam :] ].

Napisałem to byśmy mogli nad sobą popracować, wszystkie uwagi mają jakąś wartość.

///

Kolejną informacją jest właśnie nawiązanie współpracy w postaci wzajemnej reklamy [buttony] z :

Kod: Zaznacz cały

http://kzme.gildia.pl/
http://kochatakgroup.vdl.pl/
Nie ulega wątpliwości, że ze strategicznego punktu widzenia to bdb krok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Dobra, to jest ten post, który jest spamem, aby pozwolić Piercowi zabrać głos ;-P

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Wymiana buttonami z

Kod: Zaznacz cały

http://www.zamthir.net/
jest w trakcie. Ciężko się z nimi dogadać, są zainteresowani i przepraszają że tak długo musiałem czekać na odpowiedź, teraz powrót do sytuacji z początku czyli bezkresne czekanie.

===

Nasza pozycja w google znacznie spadła po tym, jak zmniejszyliśmy liczbę nowych wpisów. Tu raczej nie ma przypadku, trzeba ustabilizować posty do min. 2 tygodniowo. Jest nas 3 więc to nie problem [2/3 posta na tydzień ;p]

Co ciekawe byliśmy na pierwszej stronie w wyszukaniach "Tombi", teraz już tylko "Tombi poradnik" ale to zawsze coś.

===

Nie wiem jak w kwietniu ale w maju na 99% niczego nie napiszę. Za 4 tyg mam koniec roku, a w maju matury, rozrzeszona matma i informatyka itd. Nie jestem w stanie znaleźć wystarczająco wiele czasu, więc przez najbliższy okres opieka nad blogiem będzie w całości spoczywać na Waszych rękach [Blaevy, Gicha]. Myślę że za kilka dni dodamy perły gatunku i bedzie to ostatni w najblizszym czasie wkład z mojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ok, jakoś cię zastąpimy. Blaevy, powoli zaczynaj rozwiązywać swój worek z pomysłami bo dawno nic nie pisałeś :-P Go go powe renga :D

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Znalazłem czas na sporządzenie 2 nowych wpisów. Nie miałem wyjścia, gdyż stoimy w miejscu. Blaevy mam prośbę. Postaraj się wziąć na siebie dużo więcej pracy, bo jak mówiłem przez najbliższe 2 miesiące raczej nie będę mógł sobie pozwolić na redagowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Pierce pisze:Znalazłem czas na sporządzenie 2 nowych wpisów. Nie miałem wyjścia, gdyż stoimy w miejscu. Blaevy mam prośbę. Postaraj się wziąć na siebie dużo więcej pracy, bo jak mówiłem przez najbliższe 2 miesiące raczej nie będę mógł sobie pozwolić na redagowanie.
Spróbuje Pierce
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

1. Wybór buttona.

Kod: Zaznacz cały

http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=3282
Cztery głosy to za mało, aby cokolwiek osiągnąć. Można wyelimonować pozycję 1, którą z pozostałych preferujecie?

2. Wymieniliśmy się buttonem z ekipą joysticka. Mam kilku kandydatów do wymiany, ale najpierw wypada ustalić który wzór mamy im podesłać.
Obrazek

ODPOWIEDZ