Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry PSX przekonwertowane na PSP

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Gry PSX przekonwertowane na PSP

Post autor: Witold »

Witam! W związku z tym, że było trochę ludzi pytających się o emulację gier z PSX na PSP,więc przygotowałem poradnik opisujący co i jak, więc mam pomysł, jak dać dodatkową pracę uploader'om i uplinker'om, jak i VIP'om i innym użytkownikom, aby konwertowali gry, tak żeby były gotowe do odpalenia na PSP, przygotowanie do nich dobrej instrukcji oraz (jak można wyczytać z poradnika) dodać oryginalny gameboot z adresem i logiem światpsx.

Logo o które mi chodzi, to to (bez napisu ,,online'') Obrazek

Możnaby takie gry przygotowywać, nie koniecznie do działu ogólnego z grami na PSP, ale tutaj, do VIP'owni.

Co Wy na to??

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Może być? :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Na gg powiedziałem, że może byc. Owszem, może, lecz wstaw to proszę pod logo playstation, tak jakby w gameboocie PSX

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witold, wiem, ale do tematu napisałem wcześniej :D.

A co do gamebootu to sie postaram. Zobaczę co wyjdzie.

[ Dodano: Czw 30 Wrz, 2010 06:53 ]
Witold

[ Dodano: Czw 30 Wrz, 2010 06:53 ]
Mój :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ