Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

SKARGI!!!

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

SKARGI!!!

Post autor: ExGamer »

Więc tak.
Otóż przeglądnąłem forum i doszedłem do takiego wniosku.

Witold jako oficjalny sprzedawca, powinien mieć moderatora na dział Sklep. Ponadto co uważam za wielkie niedopatrzenie z Twojej strony LukasTe jest możliwość dodania tematu do sklepu przez każdego użytkownika. Moim zdaniem skoro jest to nasz firmowy sklep to powinno być tak że ty i Witold macie na to wyłączność.
A jeśli już jest to udostępniane to powinno być tylko dla VIPów. Gdyż nie wierzę w to, że zwykły uzytkownik wpisując coś w Dziale sklep odda to 15% na rozwój forum.

Więc tak. Podsumowując, domagam się zwiększania praw Witolda, przez danie mu moderatora na dział "Sklep" oraz uniemożliwienia wpisywania tam tematów przez zwykłych użytkowników. Co się tyczy VIPów to myślę , że możemy ufać wszystkim i jeśli chcą wstawić ogłoszenie do SKLEPU to muszą się zobowiązać 15% ceny przkazać na forum. Natomist jeśli jakiś użytkownik chciałby dodać swoje ogłoszenie, musiałby to zrobić przez kontakt z Witoldem albo Lukasem. Co więcej każda sprzedana w sklepie rzecz, powinna być certyfikowana przez nasze forum. To znaczy otrzymać nasz swoisty ZNAK JAKOŚCI. Dodam jeszcze, że każda sprzedana rzecz musi mieć napisane ile kosztowała i ile z tej ceny przekazano na forum. To by było na tyle. Sądzę, że njie są to jakieś wielkie wymagania i prosze o interwencję w temacie.

Z poważaniem ExGamer.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Otoż interweniuje ;)
Ja o tym wiem. Kwestia wprowadzania zmian, ciaglych ulepszen itd. Lista propozycji i to bardzo ciekawych stale sie wydluza i duzo czeka na wprowadzenie. Ponaglajcie mnie ale też zrozumcie, że kazdy ma rozne obowiązki ;)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

LukasTe, oczywiście rozumiemy, ale zrozum też że jako admin forum, musisz się nim zajmować. :D Nie jest to zwykłe forum, tutaj każdy każdego szanuje, ale i tak sądzę że nie wszyscy mają tutaj równe prawa.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Co rozumiesz pod tym, że nie każdy ma równe prawa? Sa rangi i konkretnie ustalone co one umożliwiają.. bedzie to rozszerzane oczywiscie i ulepszane ale teraz nie widze zadnych niedogodnosci powaznych.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Przepraszam. Źle się wyraziłem. Chodzi mi o to że każdy może wpisać temat do działu SKLEP. A niestety ja nie wierzę w taką uczciwość ludzi, że każy który temat tam wpiszę odda 15% ceny. Sądzę że SKLEP powinien być dla admina i sprzedawcy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ale tak jest tylko po prostu teraz przenosze ręcznie jak ktoś sie zagalopuje :)

[ Dodano: Wto 28 Wrz, 2010 16:13 ]
Tzn., nie wiem po co się kłócimy. Juz jest tak, że nie bedzie mozna dodawać tam tematów osobom nieupoważnionym. Teoretycznie.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Eh ok, a co z Witoldem? Jako sprzedawca ma moderatora na ten dział czy nie? :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ma możliwość dodawania tematów czyli wystawiania ofert :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ale jak ktoś wpisze do tematu SKLEP zamiast do KUPIĘ itd to możliwości przeniesienia tematu nie am. Tak? Czyli analogicznie może to zrobić tylko michael albo ty?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Teraz nie powinno byc mozliwosci zakladania tematu dla uzytkownikow oprocz mnie i Witolda. Moderacji nie otrzymuje bo nie ma takiej potrzeby.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok rozumiem. Tak to może być. Dzieki za interwencję. Tametu nie zamykaj jeszcze, gdyż może się przydać. ;D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ