Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Syf na forum - propozycja

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Syf na forum - propozycja

Post autor: Witold »

Witam! Chciałbym w tym temacie poruszyć pewien problem, mianowicie na forum jest bardzo duży syf. Od przedziwnych tematów (screen) po jakieś reklamy, które są na forum bezpłatnie, oraz są usuwane po długim czasie. Offtopiki i tym podobne. Trzeba to likwidować. Ja wiem, że każdy ma własne życie, ale skoro LukasTe oraz Michael69 nie nadążają, czas wprowadzić 2 nowych moderatorów do pomocy, kogoś, kto jest stałym bywalcem i nie byle człowiekiem, który nie umie ortografii. Myślałem o Draksonie, Zohanie, ExGamerze oraz o sobie (reszta kolorowych, nie wykluczam nikogo z was, po prostu te osoby mi wpadły jako pierwsze). Osobiście na forum mogę poświęcić trochę czasu, nie wiem jak inni. Chodzi mi o to, aby był 3 osoby jako modzi, no bo wkońcu samym warezem nie utrzymamy forum, musimy też pokazać, że potrafimy walczyć na czas.

PS. Mam jeszcze kilka propozycji ,,rewolucji'' na forum. Prosiłbym o jakieś komentarze i zainteresowanie tematem, ponieważ wg. mnie problem jest badzo duży.

Pozdrawiam

A to przykład ,,dziwnych tematów''

Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmmm. Jak już pisałem na gg jestem za. Sądzę, że 2 nowych modów jest potrzebnych. Bo jak widzicie jeśli nie ma Lukas'aTe to sam michael nie jest w stanie uprzątnąć forum samodzielnie. No i dlatego przydałby sie mod. Może nie od razu moderator ale jakiś junior moderator. Chociaż to już nie jest moja decyzja. Proponowałbym również gruntowne posprzątanie forum, oraz założenie działu KOSZ. W którym byłyby wszystkie bezsensowne tematy. A po jakimś czasie automatycznie byłby z KOSZa usuwane.

Natomiast jeśli chodzi o kandydaturę na modów, to swojej nie zgłaszm, gdyż nie mam zbyt dużo czasu dla forum, jeśli chodzę do szkoły. Oczywiście codziennie ileś czasu na nim spędzam, ale wolę poświęcić się jego rozwijaniu, a nie sprzątaniu. Obydwie te rzeczy na raz zajęłyby mi zwyczajnie zbyt dużo czasu. Natomiast jestem jak najbardziej za kandydaturą Draksona, Zohana, Witolda i kolorowych z dłuższym stażem niż pół roku.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Co prawda, trochę bałaganu się robi, jak wszędzie chyba. Posty reklamujące inne fora bez zgody admina, nowi użytkownicy, którzy piszą tam gdzie im nie wolno lub w złym miejscu robiąc w ten sposób bałagan czy też zagraniczne offtopici z USA lub Rosji. Jednak michael69 zawsze gdy pojawi się na forum, to wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie i śmieci tego typu usuwa. Pomocna dłoń oczywiście by się przydała, by trochę odciążyć pracy i przede wszystkim pomóc adminowi i moderatorowi w prowadzeniu strony. Jeśli chodzi o mnie, to byłby to dla mnie zaszczyt, jeśli mógłbym pomóc stronie jeszcze bardziej niż dotychczas, lecz oczywiście w to miejsce również widziałbym np. Witolda czy Zohana lub inną, odpowiednią osobę do tej roli. Wszystko jednak w rękach LukasTe co o tym wszystkim sądzi i czy widzi potrzebę wprowadzania dodatkowych moderatorów.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

To jest uciążliwe i dołączam się do tego. 2 osoby (jak do tej pory) na takie forum to troszkę za mało. Dodanie 2 nowych moderatorów powinno taki spam zmniejszyć do 0. Jeżeli chodzi o mnie, to mógłbym pełnić tą rolę.

Mogę również poprawiać ortografię, bo często widzę, jak ktoś piszę "pomużcie" albo "pomuszcie" i to strasznie razi. A tak w ogóle - dlaczego nigdy nie widziałem "pomószcie" tylko cały czas jest "u"? (nie odpowiadajcie :P )
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, piszą fonetycznie :]. A tak naprawdę to widać coraz większy "debilizm" polskiego społeczeństwa. No i niestety także wielu ludzi na forum. Ja sądzę, że LukasTejuż ma za duzo pracy, i wg mnie powinien się zajać tylko i wyłącznie rozwojem forum, a nie jego moderacją. IMO powinien się zająć poprawianiem kodu forum, pomysłami, których nam wszystkim nie brakuje. A nie sprzątaniem, gdyż to jest naturalna rzecz dla moderatorów. Których według mnie nieco brakuje.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jedyne czego oczekuję od LukasTe na forum w tej chwili, to utworzenie działu PS3. Z resztą rzeczy moderacja by sobie poradziła.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja oprócz Działu PS3 czekam, na zajęcie się telewizją, a konkretnie kanałem na YouTube. Mniejsza z tym jednak.

Wracając do tematu modów. Ja sądzę, żę na forum przydałoby się gruntowne sprzątanie. Kilkanaście tematów należałoby poscalać. Usunąć nieaktywne linki (m.in. wszystkie z emulatu i odsiebie) a do tego potrzebny jest czas. Lukas niech sie zajmuje rozwojem, a nie czyszczeniem. No ale przecież sam michael nie poradzi bo mamy ponad 3K tematów.

Zohan jeszcze co do pomysłu poprawiania ortów to jestem na nie. Lepiej byłoby gdybyś edytował post danej osoby i na czerwono napisał mu, żeby sam to poprawił. Sądzę, że to by lepiej zdało egzamin.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No właśnie o tym mówiłem, że będę poprawiał tą ortografię.

A co do tematów i mega sprzątania proponuję otworzyć jeszcze dział Archiwum, w nim poddział Archiwum Pomoc, Archiwum Prośby i do nich przenosić tematy z działu "pomoc" (wszystkie rozwiązane sprawy) oraz z działu "prośby" (wszystkie spełnione prośby). To by była kupa roboty ale myślę, że jakby się wzięły 3 osoby to pół godziny roboty :)

Dobra, koniec planowania. Czekajmy co na ten temat powie LukasTe.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Moim zdaniem przydałby się dział kosz, gdzie właśnie takie rzeczy byśmy wywalali, i do tego możliwość podania przyczyny. Dodatkowo gdy nastąpiło by usunięcie postu, byłaby ramka, dlaczego został on usunięty. No i przydałby się dział tylko dla moderatorów

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

O koszu już wspominałem. Dział dla moderatorów - nei wiem w jakim celu więc się nei wypowiadam. Ale jak napisał Zohan dosyć planowania. Czekamy na decyzję Lukasa...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

ExGamer, tutaj możesz sobie rozścielać marzenia do woli, po to jest strefa vip zrobiona dla was, natomiast twoje PS. w dziale dla użytkowników nie będzie tolerowane
:arrow: http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=1520 ... 654b#15206
więc zwracaj uwagę na to co i gdzie piszesz
acha
PS.
piękne marzenia, ale cóż za nie niekarają...
pozdrowionka.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Odnoszę dziwne wrażenie, że nie podoba Ci się mój pomysł. Jeżeli dobrzę myśle, proszę napisz tutaj swoje zdanie na ten temat

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

to złe wrażenie odnosisz.
zawsze z Lukasem rozważamy wasze pomysły - o to się nie martw.

ale jedna zasada:
to co tu się dzieje (w dziale VIP), ja w to nie "wchodzę", natomiast gdy to zaczyna się "przelewać" na forum ogólnodostępne w tym i SB tolerować nie będę...

resztę dowiecie się w odpowiednim czasie.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Panowie, panowie, trochę rozwagi ;) Ledwo powstał pomysł na dodanie moderatorów, a tu już pomysły, przewracanie strony do góry nogami itp. To ma być tylko pomoc w uporządkowaniu strony i pomoc by ten porządek pozostawał jak najdłużej, a nie zostać moderatorem i moderować stronę po swojemu ;) Nie bądźmy obojętni wobec michael69, moim zdaniem trochę nie fair podchodzicie do jego osoby, tak jakby tutaj go nie było i nie liczyli się z jego zdaniem. Takie sprawy robi się na spokojnie a tu taki chaos :P Pomoc jest potrzebna to prawda, nie da się tego ukryć, gdyż liczba użytkowników ciągle będzie rosła, a zawsze znajdzie osoba, która w jakikolwiek sposób stworzy bałagan na stronie, jedna osoba, to za mało by walczyła z tym problemem. michael69 co ty sądzisz w ogóle o tym pomyśle?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

michael69, masz rację. Przepraszam. Zapomniałem, że nie wszyscy mają dostęp do VIPów. :/ Poprawione.

Właśnie michael. Co ty sądzisz o pomyśle? Nie sądzisz, że pomoc by Ci się przydała? Miałbyś wtedy mniej pracy a więcej czasu na "rozwój" forum...

BTW widziałem gdzieś na forum podanie na moda... Zakmnięty teamt. Gość nie ma zbyt dużo postów, ale może warto zapytać czy dalej chce zostać modem. Chociaż wolałbym na moderatorów sprawdzonych ludzi. Tj kolorowych.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ