Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kolekcjonerska PlayStation - znalezione na licytacji

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Kolekcjonerska PlayStation - znalezione na licytacji

Post autor: Pierce »

Siedząc na allegro, z ciekawości zajrzałem w kategorię konsole->psx. Za okrągłe 330,00 zł z bezpłatną przesyłką, jest do nabycia bogato wyposażona konsolka. Nie mam żadnego kontaktu ze sprzedającym, co więcej uważam, iż cena jest odrobinę przesadzona - mimo wszystko to 10 letni, bądź nawet starszy sprzęt i w każdej chwili może odmówić posłuszeństwa.

Niemniej każdy gracz kiedyś marzył o wyświetlaczu ldc do swojej konsolki. W bonusie jest 17 gier, z ciekawszych mamy Syphon Filter oraz Spidermana.

Aukcja jest pod adresem:

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/kolekcjonerska-playstation-one-lcd-sony-gry-i1424051698.html
lecz wiedząc, że za kilka dni obrazki i opis trafi do archiwum, wrzuciłem zdjęcia na darnowy serwer:

[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/center]


Co sądzicie o zestawie? Gdyby był o setkę tańczy zdecydowalibyście się na jego kupno? Osobiście zacząłbym rozważać gdyby w komplecie znajdowały się bardziej interesujące gry. Po za SF reszta to raczej średniaki.
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja bym kupił gdyby rzeczywiście było tańsze. O 100 zł może nie ale za 250zł bym kupił. Niemniej aukcja ciekawa, gdyz LCD do PSXa już ciężko znaleźć. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie wiem czy tak bardzo przesadzona. Zobaczcie na stan - pudełko jest chyba w lepszym stanie niż moje od PS3... Reszta sprzętu też stan 10/10 (przynajmniej tak widać na zdjęciach). Kwestia tylko stanu płyt.
Zawsze kupując sprzęt RTV, możesz się spodziewać, że zaraz się zepsuje.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Konsola 70 LCD 100 akcesoria i gry za 80 bym wziął wszystko. :D
350 to stanowczo za duzo.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

ExGamer pisze:Konsola 70 LCD 100 akcesoria i gry za 80 bym wziął wszystko. :D
350 to stanowczo za duzo.
Też tak sądzę, chociaż ceny psx lcd są w Polce z reguły dużo wyższe [i pewnie w największym stopniu to właśnie za sprawą tego gadżetu komplet ma taką cenę]. Na ebay'u można spotkać wyświetlacze w cenie US $39,99 [113,40 zł] za nowy! Problem w tym, że wysyłka kosztuje ponad drugie tyle :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Kupując z jakiejś japońskiej aukcji na ebayu dostajemy darmową wysyłkę, więc trzeba poszukać

ODPOWIEDZ