Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Dwa dni temu minął rok od założenia tego tematu, no i nadal cisza jeśli chodzi o mag. Podobno chcecie wrócić do tego projektu, ale od tygodnia nie ma żadnego update'u. Udało wam się dojść do porozumienia kto będzie trzymał ekipę za jaja i gonił do pracy :D? Nie olewajcie potencjalnych czytelników maga i napiszcie od czasu do czasu jak idą postępy.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Chcesz wiedzieć jak idą postępy ?
Powiem Ci nic się nie ruszyło, ze względu na to ze quake mówił że mam czekać na resztę ekipy i sam nic nie robić bo są też inni i oni powinni cos tam bla bla bla.
Jak będę miał wolny czas to się za to wezme przydało by się co nie co nowych info ponieważ sam nie wiem co ma się znajdować w tym e-mag'u

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Rozumiem, czyli sytuacja się nie zmieniała - mag stoi w miejscu :oops: . No nic, zobaczymy co napisze Quake. Może najlepszym wyjściem byłoby jakbyś przejął pałeczkę, bo koledze nie udało się przez rok przypilnować terminu i zagonić ludzi do pracy. Dopiero jak napisałeś że chcesz się za to wziąć, to nagle się obudził.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No właśnie też tak pomyślałem sam nie dał rady i jeszcze mi mówił zę żle postępuje, co najwyzej skończy sie tak ze nic nie zrobie i tyle. Ale postaram sie coś zrobić jak tylko ustalimy czy cos tam jeszcze ma być.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dobra, robimy tak:


MC - do 10 kwietnia, E-Mag jest pod twoją opieką, bo mi znowu limit wysiadł...


Ja uważam, że wystarczy do E-magu dokleić jeszcze tylko jakieś teksty (bo większość tekstów to recenzje).

Dodatkowo, zmieniamy koncepcję e-magu i piszemy o wszystkich konsolach sony, lecz główny nacisk kładziemy na PSX'a.


Także ja liczę, że MC wydasz ten pierwszy numer i pokażesz że potrafisz, bo ja niestety nie mogę pomóc ze względu na neta.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ok tylko wiesz, na temat innych konsol sony to my za bardzo nic nie mamy chyba ze wrzucę mod swojej konsolki

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

I tak do pierwszego numeru trzeba jeszcze coś dołożyć, to też jest okazja by napisać coś o innych konsolach SONY.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dobra dzisiaj postaram sie zrobić okładkę i spis treści

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie zapomnij pokazać okładki tutaj :D

Btw. Na okładkę wykorzystaj logo, które jest w tym temacie (poczytaj temat od początku to będziesz wiedział które logo zostało wybrane.)
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

nie chce mi się czytać które logo więc wezmę banner strony

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No i właśnie dlatego nie chciałem, żebyś robił wszystko sam...

Nie masz robić tego na Odpie*dol się, tylko stosować się do tego co już zostało ustalone. Także sprawdź temat, bo logo zostało już wybrane...
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

To może pozwolisz ze zrobie po swojemu a "ekipa" ocenia komu lepiej wyszło ok ?
A i przeczytałem 4 strony tego tematu i nie doczytałem się gdzieś aby logo było wybrane. Widziałęm tylko propozycje od kilku userów.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

To może pozwolisz ze zrobie po swojemu a "ekipa" ocenia komu lepiej wyszło ok ?
Jeez, człowieku, tu nie chodzi o to komu ma lepiej wyjść. E-Mag to wspólny projekt i wszelkie ważne decyzje (tudzież wybór logo) należy do całej ekipy. A wcześniej już ustalano logo i należy któreś z nich zastosować. Koniec kropka.

Obrazek

To logo zyskało najwięcej dobrych opinii czyli to ono powinno zostać zastosowane.



PS: Mc - Nie zrozum mnie źle, ale e-mag to praca zespołowa i wszelkie decyzje trzeba konsolutować z ekipą (bo jakby nie było jest na pewno nas dwóch + ktoś jeszcze by się znalazł). Poza tym masz prawo mieć swoje zdanie i dodać coś od siebie i "po swojemu", ale jeśli coś już jest ustalone lub tym podobne, to trzymajmy się tego. Wiec proszę Cię, abyś zastosował to logo które pokazalem wyżej :) I na przyszłość konsultował zmiany z ekipą, nawet gdybym to był tylko ja :)
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Wiesz co chciałem zrobić logo i żeby wtedy ludzie porównali które lepsze ale to chyba jednak nie dla mnie widzę ze jesteś mocno zorganizowany i wszystko masz już zaplanowane.
W takim razie pierd*le dziękuję za współprace ale moja pomoc sie nie przyda, wiec teraz wszyscy liczą na ciebie Quake96 mam nadzieję ze ich nie zawiedziesz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wiesz co chciałem zrobić logo
a wczesniej napisałeś
nie chce mi się czytać które logo więc wezmę banner strony

Więc nie byłoby burzy jakbyś od razu powiedział, że sam chcesz zrobić logo, nie sądzisz?
SCEE™

ODPOWIEDZ