Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dobra. Zobowiązałem się do poprawek, więc tak uczyniłem. Poprawiłem błędy w recenzjach i poprzerzucałem je do .rtf'ów. Jedyne czego nie zmieniłem, to system oceniania, bo tego wbrew pozorom nie da się zmienić bez zdania autora...

Link do poprawionych artykułów:

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com/?ou5d1za3ix4az5r
PS: Usunąłem jedną reckę, bo była tak krótka że nie byłoby czego wklejać do e-maga :)


Teraz najważniejsze! Otóż wprowadzam jedno BARDZO WAŻNE ustalenie...

Wszystkie osoby piszące testy, recenzje i tym podobne zobowiązane są trzymać się kilku ważnych zasad:

1. Wszelkie teksty piszemy w MS Word (nie WordPad, czy Notatnik!)

UWAGA! Jeśli nie macie worda, możecie skorzystać z darmowej alternatywy o nazwie "Open Office".

2. W przypadku recenzji trzymamy się ustalonego systemu oceniania. Ustalono już wcześniej, że będzie to ten który ja stosuje w swoich recenzjach, więc poniżej podaje schemat który należy stosować:
Oceny cząstkowe:

Grafika – 10/10
Audio – 9,5/10
Grywalność – 9/10

Ocena końcowa: 9,5/10 (Tutaj podajemy średnią z poprzednich ocen)
3. Ostatnia zasada, to podpisywanie się pod artykułami. Nikt nie będzie się domyślał kto jest autorem danego artykułu, także na KOŃCU artykułu obowiązkowo się podpisujemy :)


To tyle w gwoli wyjaśnienia ;) Mam nadzieję, że zaczniecie się stosować do tych zasad :P
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hm nie pamiętam co było na stronie 9 wiec odpowiem na o co pamiętam, wiec to będzie w pdf, a i dajcie mi ten no listę bo nie wiem co ma być na okładce i jakie ma mieć wymiary ? Chyba że sam mam wybrać ?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wymiary, to już pozostawiam tobie.

Na okładce ma Być coś z Tekkena, Tai'fu. Resztę zostawiam Tobie do wyboru. Pamiętaj też, że jeszcze są do napisania artykuły.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

ok jutro zajmę się wstępną grafiką okładki znaczy dzisiaj

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, mój artykuł/felieton dostaniesz niedługo (myślę, że do 3 dni), wraz z poprawioną recenzją (wklejonymi paroma screenami, zmienioną oceną i rozbicie na oceny cząstkowe).

A mogę zapytać co was tak skłania do *pdf?

Jeżeli będzie to *pdf to niech będzie z hotlinkami, żeby łatwiej było przeglądać. PAMIĘTAJCIE to nie jest gazetka do drukowania i przewracania kartek, ale do przeglądania w internecie.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak wiemy,a co do pytania to wolę w pdf ponieważ jest to jeden plik i tyle a w html to będzie kilka

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. Już jak chcecie, tylko błagam o PDF z tymi hiperłączami. Bez tego przeglądanie będzie uciążliwe. :/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ale do czego chcesz te hiperłącza ?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

MC - widać nie znasz sie na pdf'ach (bez obrazy). Hiperłącza mają być do poszczególnych artykułów. To ma być taki spis treści w którym klikamy na interesujący nas artykuł i zostajemy przeniesieni do strony na którym się znajduje.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

kurde bo ja myślaęłm żeby to zrobić tak jak były dodawane pcformaty w pdf

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mcmarycha, a czytasz pcformat w PDF? :D Przegląda się to strasznie niewygodnie. Dlatego mówię, że hiperłącza powinny być. Dla wygody czytelników.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak dla mnie najwygodniej by było to wydrukować (A to czy PDF ma hiperłącza czy nie to jak dla mnie bez różnicy)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mcmarycha sądzę, że niewielu ludzi to wydrukuje. Większość (jak ja) będzie to przeglądać na komputerze, tablecie, telefonie.

Quake96 dodaję dwa artykuły - poprawioną reckę i felieton o PSXie
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Co dalej z emagiem? Ruszy coś czy nie za bardzo?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Wiem że trochę nie teraz o tym ale zrobiłem materiał o PSX/PSone nie wiem czy dobrze napisany no ale może się przyda :)
http://www.4shared.com/get/sQH0anmf/PSX.html
jak by co to na Rapida mogę jeszcze wrzucić
Obrazek

ODPOWIEDZ