Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

McMarycha, akurat jeśli chodzi o materiały, to recenzji samych gier na psx można by napisać na 2000, a nie tylko na 20 stron. Można się pokusić, o zestawienia, rankingi, poradniki. Do tego recenzje sprzętu (tutaj żałuję, że Witold troszkę zaniedbał forum, bo on jest kopalnią hardwaru), wywiady z ludźmi z branży growej (GPP?), oceny spolszczeń. Tematów jest mnóstwo. Ale, żeby mieć wystarczająco dużo materiału potrzebujemy ZAPLECZA LUDZI. A takich tu nie znajdziemy :).
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No chyba masz rację, ogólnie z tego co pamiętam nigdy nie było dość wystarczającej ilości osób żeby utworzyć e-maga

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

McMarycha, zgadza się. Kilka osób znających się na rzeczy to minimum. Do tego okazjonalnie kilkanaście osób i wtedy można o ty myśleć do tego czasu niestety nie ma sensu się w to bawić, aczkolwiek wszelkie inicjatywy, które będą poparte pracą i dobrymi efektami wesprę w miarę możliwości. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Mam w głowie pewien pomysł, do jego realizacji potrzebowałbym również wsparcia ludzi z innych witryn podejmujących tematykę retro gier. Chciałbym aby powstał gamemag wspólny, żeby to było coś, czego nie trzeba się będzie później wstydzić.

Przesąduję rynek, popytam paru ludzi. Na tym etapie niczego obiecać nie mogę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja jakby co jestem chętny ale daj więcej szczegółów. :)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ