Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

E-Mag Świata PSX

Post autor: Quake96 »

Witam wszystkich :)
Wpadłem na pomysł, który powinien być wzięty pod uwagę. Mianowicie możnaby stworzyć E-Magazyn w formie np. PDF'ów Dotyczący spraw Świata PSX. Dokładniej magazyn podzielony byłby na 3 części:
1.PSX (Najbardziej rozbudowana)
2.PS2
3.PS3

W magazynie możnaby zamieszczać Wszelkie opisy gier, recenzje, kody, oraz nowinki techniczne i poradniki (np. jak wymienić laser). Wiem, że to wszystko jest na forum, ale myślę, że w formie takiego Magazynu mogłoby to być bardziej ciekawe i pomogłoby rozreklamować forum :) Według mnie to naprawde ciekawy pomysł i powinien wypalić, jeśli znajdzie się pare chętnych osób do pracy :P Potrzebni są: Recenzent, Tester sprzętu, Spec do rzeczy ogólnych (kody do gier, poradniki napraw itp.) oraz grafik który wymyśliłby jakiejś ciekawe logo i zająby się prostą obróbką graficzną (Dodawanie obrazków na stronach PDF'ów)

Jeśli jesteście za tym aby Świat PSX zyskał większy rozgłos (Wiadomo takie rzeczy szybko rozchodzą się po necie, a to dodatkowa reklama forum, a zarazem sposób na znalezienie sponsorów :D), to niech Podpisze się pod moim pomysłem. Ja sam mogę zadeklarować pomoc co do magazynu. Mógłbym zająć się opisami napraw PSX (ze swoimi zdjęciami), Kodami do gier i tym podobnymi. Zapraszam do współpracy i liczę na wasze poparcie.

Quake96 ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Oczywiście pomysł mi się podoba. Tylko problem jest taki, że trzeba by uzbierać grupę redaktorów, żeby ŚwiatPSX Mag utrzymał ciągłość w wydawaniu numerów. A nie wydamy jeden, potem pół roku nic i dopiero kolejny. Chętnie zadeklarowałbym pomoc, ale mam tyle roboty z naszą TV, że nie wyrabiam. Niemniej pomysł ciekawy i o ile znajdzie się grupka lkudzi ją tworzących, to wszystko będzie fajnie. :p
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ewentualnie możnaby zacząć tak powoli np. bez testów albo recenzji czy coś a z czasem rozwijac magazyn. Ja mogę nawet dużo robić tylko, żeby ktoś to posklejał do kupy bo szkoda żeby taki pomysł został zaprzepaszczony
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, do testów mielibyśmy Witolda. ;) Pomógłby pewnie. A i ja bym się przyczynił. Recenzji na forum już kilka jest. Wystarczy zapytać o zgodę, łądnie ułożyć i mamy już materiały na parę numerów. Kody są, solucje również. nic tylko brać i korzystać. Tylko kto to będzie robił? :?: :?:
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, chyba napisałeś nie tu gdzie trzeba :/
ExGamer, no właśnie w tym problem. Muszę pomyśleć w jakiej formie na być wydawany Magazyn. Bo na PDF'ach nie zbytnio się znam :/ Jakby co to w takim razie potrzeba kogoś kto wymyśli logo :)
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Projekt popieram, sam niestety nie mam czasu brać udziału w projekcie od strony merytorycznej ale techniczne w porządkowaniu i zapisie do PDFa mogę pomóc. Póki co cały wolny czas poświęcam na usprawnienie od strony technicznej samego forum.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Pomysł jak najbardziej tak. Mogę machnąć coś o grach na PSP w wolnym czasie ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Widzę spore poparcie, które doceniam :) Tymczasem przygotowałem Testowe Wydanie Magazynu

Podaję link i proszę admina o nie usuwanie go :) Wrzucam na pierwszy lepszy hosting bo nie mam zbytnio czasu ;p

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/files/27572132/_psx.rar
Śmiało mówcie co sądzicie ;p wiadomo że to chłam ale robiłem go sam (nawet się zrymowało :)) Stworzenie zajęło mi około godziny (recenzje kopiowałem, ale dlatego, że jest mojego autorstwa)
SCEE™

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Po tym co widzę przyda ci się ktoś sto dobrze zna się na grafice ;) Wiesz jakieś tło oprawa itp. oczywiście lepiej będzie to wyglądać w formacie pdf ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Bingo! Do tego właśnie dąże. Ja jestem w stanie pisać teksty itp. ale obróbka graficzna to nie dla mnie ;d Także jeśli znajdzie się ktoś chętny to pisać!
SCEE™

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Pomysł mi się podoba, miło taki projekt ujrzeć w PDF'ie, jeszcze milej zobaczyć ów twór w formie papierowej, ale to już takie moje małe marzenie, zobaczyć czasopismo "ŚwiatPSX " ;) Quake96 , masz moje poparcie, mam nadzieje, że uda ci się zebrać ekipę i wspólnie będziecie dążyć, by wasza praca ujrzała światło dzienne i oczywiście, aby tylko na jednym wydaniu się nie skończyło. Powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Drakson, dzięki za wspracie :) ja także mam nadzieję że na jednym wydaniu się nie skończy i że zbierze się ekipa z prawdziwego zdarzenia ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Quake96, jak coś daj info to na temat jakiejś gierki na PSP mogę coś machnąć ;)

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Teksty mego autorsta mogą zostać użyte, standardowo zachowując informację o autorze oraz nie zmieniając treści [z wyłączeniem literówek bądź błędów ortograficznych :p]. Nie mam wystarczająco wiele czasu by pomóc w aktywny sposób.
Obrazek

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Taki mój mały pomysł :D

Obrazek

Robiony z deka od podstaw :D w Corelu. Może i nie powala, no ale w końcu to propozycja do PDFów. Możecie też krytykować , oceniać, co wolicie.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

ODPOWIEDZ