Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dobre pomysły. Jeśli zorganizujesz tą reklamę konkursu to chętnie to wrzucimy do magazynu ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, oprócz tych artykułów (niedokończonych jeszcze) zajmę się recką do Legacy of Kain: Soul Reaver. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

spoooko :D nareszcie praca rusza. Ja zapewniam, że skrobne coś o porównaniu PSX i PSone. I napisze skromny test DualShocka. Ale to dopiero jak dostane konsole, czyli zapewne jutro ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Tak więc pracujmy. :) Ale żeby nie było, że zaniedbuję własne projekty, to wiedzcie, że i z nimi "coś się dzieje". :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak wiec jesli chcecie, to moge pisac sie na recenzje Pro Evolution Soccer II i Colin McRae Rally 2. Moze byc..?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie pytaj, tylko pisz ;) Materiałów nigdy za mało :)
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

I ile już mamy? ;)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, przepraszam, że tak zwlekam, ale rozumiesz praca i ogólnie mało czasu. Tak więc na materiały ode mnie prędko się nie doczekacie. :/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Spokojnie, ja sam jak pewnie wiesz; mam problemy z PSone (koleś zrobił mnie w h**a i muszę się z nim teraz męczyć) także masz trochę luzu ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja tak jak pisałem wcześniej podejmuje się pomocy co do składania całości projektu. Póki co mam głownie recenzje więc do dzieła i wyjdzie pierwszy numer ;)

Awatar użytkownika
HeadShot
-#
Posty: 15
Rejestracja: pt 07 sty, 2011 23:39
Kontakt:

Post autor: HeadShot »

Ja moge za grafika robic bo się już rok w tym bawie, zlecenia dawaj na gg : 6111076 , pogadamy i wgl. Prawie bym się załapał do Pspismo / Pspower ale za dużo ludzi było na to miejsce. Więc pisz, z miłą chęcią pomoge :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

jesli chcesz zostac grafikiem, to okej. Pogadaj z LukasTe. On obecnie zajmuje sie grafika, wiec z nim uzgodnij co masz robic ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

HeadShot, przyda się każda pomoc. Niedługo przeczytam jeszcze raz dokładnie materiały i powiem co dalej.

Awatar użytkownika
HeadShot
-#
Posty: 15
Rejestracja: pt 07 sty, 2011 23:39
Kontakt:

Post autor: HeadShot »

No spoko, pomoge oczywiście w miare swoich możliwości kontakt jak coś podałem wyżej.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

HeadShot, tak wogóle, to dzięki za przyłączenie się do nas ;) kolejna osoba do magazynu, to znak, że zaczyna się coś dziać ;)

Tylko jedna mała prośba. Zapisz się tutaj, aby potem łatwo można było znaleźć do Ciebie kontakt ;)

http://swiatpsx.pl/swiat-psx-magazine-n ... vt5428.htm
SCEE™

ODPOWIEDZ