Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, Nie rozumiem, co chcesz swoim postem udowodnić? że jesteśmy bandą nierobów? Że zasłaniam się innymi? Nie, poprostu ja zrobiłem co do mnie należało. A że inni się nie wywiązali z obowiązków, to już ich problem. Wiem, że jestem główno dowodzącym, ale co ja mam poradzić, jeśli ktoś mimo, że miał coś napisać to tego nie zrobił? Pewnie powiesz, że powinienem takich ludzi wyrzucać, ale jakbym to zrobił to z kim bym wydał ten magazyn?

Także spokojnie i bez napinki. Magazyn jak będzie, to będzie. I jest to nie z mojej winy.
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Quake96 pisze:DreamON, Nie rozumiem, co chcesz swoim postem udowodnić? że jesteśmy bandą nierobów? Że zasłaniam się innymi? Nie, poprostu ja zrobiłem co do mnie należało. A że inni się nie wywiązali z obowiązków, to już ich problem.
Wszystko ci wyjaśniłem kilkanaście minut temu na shoutboxie, zrzut ekranu znajdziesz(cie na poprzedniej stronie tego tematu (edit2).
Quake96 pisze:Wiem, że jestem główno dowodzącym, ale co ja mam poradzić, jeśli ktoś mimo, że miał coś napisać to tego nie zrobił? Pewnie powiesz, że powinienem takich ludzi wyrzucać, ale jakbym to zrobił to z kim bym wydał ten magazyn?
Jeśli ktoś by opóźniał mój projekt o kilka miesięcy to bym go:

1. Wywalił z drużyny
2. Odstawił do czasu wydania drugiego numeru, aż się upora ze swoimi problemami
3. Nie czekałbym na gotowe materiały żeby podpisać się tylko pod magazynem, tylko napisałbym teksty dla mojego projektu i wykorzystał resztę gotowych na które dostałem zgodę żeby wykorzystać. Wydając magazyn, nie ważne w jakiej formie, zmobilizowałbym resztę nie przekonanych ludzi, że coś można zrobić, a nie tylko zwodzić miesiącami*

*kolejny mobilizujący post, nie traktuj tego jako jakiś stak :oops:

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie no luz. Dałeś mi do zrozumienia, że mam sam ruszyć tyłek do roboty. Tak więc napisałem już do Lukasa, w sprawie poskładania tego co już mamy + dołożenia tekstów Pierce'a. Więc nie wiem ile tego będzie. Może być mało tekstów, ale w końcu trzeba coś wydać. Z pierwszego numeru z pewnością cała ekipa wyciągnie wnioski i postaramy się dalej działać w szybszym tempie i dodawać więcej tekstów. :)
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

No to gitara, mogę do drugiego numeru napisać mały przegląd emulatorów PSX pod PC-Windows, Dreamcasta, Xboxa. Na pierwszy numer się na pewno nie załapię, powód podałem na shoutbox. Peace Out!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Spoko. :) No to w drugim numerze oczekujemy twojej pomocy :D
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja jestem jak najbardziej za wydaniem magazynu, jakąś tam pomoc zaoferowałem ale nadal mam tylko 8 recenzji gier prócz tego co już na forum jest. Prócz tego, że trwa to tak długo to jednak warto się zastanowić co nam da opublikowanie tych nikłych materiałów.. jak już coś robić to przynajmniej średnio porządnie ;) To musi być sprawnie działająca grupa, która zaplanuje cały numer. Poskładanie przypadkowych treści to nic atrakcyjnego.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LukasTe, a nie dotarły do Ciebie testy DualShock'a i PSX'a?? Btw. skoro tak mówisz, to co proponujesz żeby jeszcze dopisać??
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Okej, tak więc projekt zostaje oficjalnie przywrócony do życia.

Dołącza do nas McMarycha, który od teraz będzie zajmował się sklejaniem naszych wypocin. Korzystając z okazji, mam prośbę do Mc'ego, aby dostarczył w temacie, listę wszystkich zgromadzonych materiałów. Myślę, że powinniśmy wspólnie omówić zawartość gazetki, tymbardziej, że stawiamy na solidność.


Do Moda/Admina: Można przenieść temat do strefy VIP??

PS: Jeśli ktoś z ekipy nie ma Vip'a, niech zgłasza się do mnie.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Co mamy ?
Recenzje:
tekken 3
danald duck quack attack
brave story new traveler
Naruto Shippuuden Kizuna Drive
Colin McRea Rally 2
Crash Bandicoot 3
F'ai fu

i jeden poradnik jak wymienić laser i jedno porównanie psx i pso

Jak będę mieć kase na psx'a to sam zrobię jakiś poradnik

aha i wpadłęm na pomysł zeby zrobić jakis konkurs w którym będzie do wygrania ranga VIP, co ty na to LukasTe ?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Czyli, recenzji na ten numer mamy dość. Przydałoby się dorzucić jakieś inne materiały, tudzież testy, albo jakieś porównania.

Myślę, że przydała by się w tym momencie, lista pomysłów na kolejne materiały. Potem ekipa wybierze co, kto chce napisać i tak będzie najlepiej. Sam też oczywiście pomyślę nad jakimiś pomysłami na materiały, ale oczekuję od was pomocy :)
aha i wpadłęm na pomysł zeby zrobić jakis konkurs w którym będzie do wygrania ranga VIP,
To nie taki zły pomysł.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hmm no to moze jakieś porównanie ps2 albo psp ? w koncu to ma być podzielone na 3/4 konsole

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Aktualna koncepcja jest na PSX'a. Myślę, że to tej konsoli należy zwrócić uwage, bo to ona powoli zostaje zapomniana ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

chyba sobie kpisz ze zostaje zapomniana zresztą popacz ile ona ma lat i tak się nieźle trzyma

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ty, ale spokojnie człowieku. Zauważ, że o PSX'ie już nikt nie pisze. O PS2 też już chyba nie, ale skoro pierwotnie e-mag jest o PSX'ie to niech tak zostanie.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ja jestem spokojny

ODPOWIEDZ