Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Mój temat, różne rozkminki

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Mój temat, różne rozkminki

Post autor: DreamON »

Idea tego tematu jest taka że wszystkie swoje pytania na temat forum, wstawek, czy na inne kwestie będę zadawał tutaj. Nie ma sensu zakładać po kilka tematów. Prosiłbym o nie robienie burdelu (czyt. spam, bezsensowne wypowiedzi) w temacie.

Pytanie do wszystkich Vipowiczów, jesteście zainteresowani żebym wrzucił skany magazynu Official Playstation Russia? Pytam bo nie wiem czy jest sens tracić czas i prąd, jeśli nikt tego nie będzie ściągał. Mam cały rocznik 1998 i połowę 1999.

@Lukaste, jakiś czas temu zaproponowałem żebyś wyróżnił jakoś linki internetowe. Kiedyś nie można ich było wyłapać w tekście jeśli się nie czytało uważnie postów. Poprawiłeś te linki i teraz są podkreślone, ale nadal to nie jest to. Czy mógłbyś wyróżnić linki jakimś kolorem? Nie wiem np: szary, ciemno szary, pomarańczowy albo (wstaw sobie tutaj jakikolwiek kolor).

@michael69, minęło trochę czasu od kiedy mi wlepiłeś warny za ten felerny link do filmu na Dailymotion z adresem Oldschool Gaming. To było jakoś w pierwszym czym drugim tygodniu po mojej rejestracji, od tego czasu nie było żadnych problemów. Może byś mi zdjął te ostrzeżenia? Kiedyś widziałem na forum wpis(albo mi się tylko wydawało?), że jeden z przywilejów Vipa to jednorazowa prośba o zdjęcie wszystkich ostrzeżeń. Jeśli tak to chciałbym z tego skorzystać.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Przepraszam, że tak długo nie odpisałeś :) Musimy oczywiście ustalać na bieżąco takie kwestię.. jednak co do linków to chyba nie ma dużych problemów z wyróżnieniem ich? Nie wiem czy jest sens kolorować aż tak forum, delikatne podkreślenie moim zdaniem wystarczy. Czekam też na inne opinię.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

takiego wpisu nigdy nie było... za to jest wpis o odrobieniu ostrzeżenia...-> http://swiatpsx.pl/odrob-ostrzezenie-vt3440.htm

długo po tym a jeszcze do nie dawna widziałem w twoim podpisie - wiesz co...
hm...
temat jeszcze w zawieszeniu.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Mam zamiar do końca tygodnia skasować że swojego dysku wszystkie obrazy redump oraz inny PSX'owy stuff. Potrzebuję wolnego miejsca, na razie mnie nie stać na nowy HDD, nie wiem czy wiecie ale cena twardych dysków podskoczyła w ostatnich miesiącach o ponad 100%... Także jeśli ktoś ściągał moje wstawki i ma je jeszcze na dysku to niech robi mirrory, ja nie mam na to teraz czasu i jak wspomniałem - wszystkie moje obrazy lecą do windowsowego kosza :kwasny: .

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Osobiście wolał bym takie gazetki trzymać w ręku, bardzo nie lubię czytać z ekranu monitora. Jednak jeśli to ma przepaść, to lepiej zachować. Ważne jest, w jakim języku zostało to napisane. Jeżeli w j.polskim (po nazwie i roczniku - wątpię), to jak najbardziej się przyda, w j.angielskim to pół biedy, ale jak jest po rosyjsku, to nie wiem czy coś z tego będzie
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ