Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Propozycja dot. drobnej modyfikacji regulaminu

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

michael69, od działu PS3 wara! ;)

A tak na serio już - jak już pisałem wcześniej nie sądzę, aby zmiany były potrzebne, ale do działu PS3 to mi się nie wpychać. Jest? Jest. Ubogi? Ubogi. Dlaczego? Bo mało jest jeszcze użytkowników PS3 na tym forum. Rozwinie się? Tak - to tylko kwestia czasu.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

tak na serio, to o oczywiście był to "słomiany zapał", mnóstwo krzyku nic po za tym, może gdyby był rozbudowany przyciągnął by na forum więcej użytkowników PS3., bo w całej Polsce jest ich bardzo dużo....
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

michael69 pisze:...może gdyby był rozbudowany przyciągnął by na forum więcej użytkowników PS3., bo w całej Polsce jest ich bardzo dużo....
Jak i for dla tej konsoli.

@topic

Gdy ktoś po prostu zada jakieś pytanie w jakiejś sprawie NA SB, od razu wystarczy wrzucić link do tematu i po sprawie, chyba że chodzi o coś innego to wystarczy poprosić o założenie tematu w tym czy innym dziale i załatwione. Gorzej jak będzie nadal na SB spamił tym ale myślę że naciskanie takie by miało efekt jakiś....

Można też byłoby wprowadzić przymusowe czytanie regulaminu ^^.

Zawsze gdy jakiś użytkownik dołącza i wchodzi do jakiegoś działu a nie czytał regulaminu to wtedy następuje przekierowanie na regulamin i jest jakieś 0.1% szansy że przeczyta.

Zawsze coś nie?
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja wypowiem się (oby) po raz ostatni ;)

Po głębszym przemyśleniu całej tej "afery" z ShoutBoxem, stwierdzam, że nie ma sensu blokować możliwości pytania, jednakże jeśli ktoś mimo wielu upomnień (typu "Odpowiedzi znajdziesz na forum tutaj i tutaj") ciągle wypytuje to myślę że ostrzeżenie słowne od moderatora dałoby mu do myślenia i po problemie :)
SCEE™

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Ehh muszę się coś zaproponować ;P każdy kto czyta shouta widział że zima spamuje bezsensownie :roll: co mnie bardzo irytuje, co wy o tym myślicie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ooo, snejku wkracza do akcji... Ja proponuje dać mu osta, za bezsensowne spamowanie.

rozumiem że po to jest shoutbox, ale jemu naprawde odwala. Próbuje porozumieć się z botami :/ :roll:
SCEE™

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Nie próbuje się połączyć z botami tylko specjalnie drażni wszystkich użytkowników czytających sb :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Elkitrim możesz bardziej rozwinąć swoją odpowiedź, co do mojej zacytowanej odpowiedzi... ?

łączy się z bootami, hm... nie wiem czy to jest mądrzejsze od:

jestem pierwszy!
jestem drugi....
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

michael69, O nie nie... Tylko nie mów mi że dla ciebie 7 postów pod sobą o 3 w nocy z tekstami typu "BOTY chce być taki jak wy PRZEMOWCIE do MNIE", jest mądrzejszy od naszego "pierwszy, drugi itd."

Zresztą czego się tak uczepiłeś tego "pierwszy"?? Przeszkadza to komuś, bo nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek korzystający często z SB miał coś przeciwko temu. Poza tym to są max 3 posty i do tego każdy z nich od innego nadawcy. A nie tak jak napisał zimnawojna2012 (czy jak mu tam), 7 postów pod sobą i to jeszcze tak za przeproszeniem debilnych że szok... :shock:
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Quake96, a tak w ogóle to co chcesz udowodnić?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

michael69, a tak wogóle to o co Tobie chodzi??

Ostatnio ciągle doszukujesz się czegoś w moich wypowiedziach...

Niczego nie chcę udowodnić. Tylko powiedziałem, jakie jest moje zdanie i że wg. mnie mądrzejsze jest pisanie "pierwszy, drugi itp." niż jakieś pisanie do Botów...
SCEE™

ODPOWIEDZ