Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Konkurs dla szarych użytkowników - pomoc

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Konkurs dla szarych użytkowników - pomoc

Post autor: xzer0 »

W najbliższych dniach chciałbym zorganizować konkurs dla szaraków w którym mogą wygrać vip'a. Tylko nie wiem jakie zadanie wyznaczyć. Na pewno nie uploadowanie gier. Od tego można wygrać uploadera i uplinkera. Chciałbym aby szaraki stali się bardziej aktywni. Pomóżcie wymyślić jakieś zadanie. Proponuję coś takiego - napisz jak najwięcej postów do (termin). Jeśli macie dużo forumowych dolców możecie przeznaczyć je na nagrody. Mogę ufundować 1 vip'a (7 500$). Im więcej nagród tym większy konkurs. Co wy na to?

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Z tym pisaniem postów na czas to różnie bywa byłem raz aktywny na jednym forum i ludzie pisali wszystko nawet największe pierdoły więc to raczej zaśmieciło forum niż pomogło je rozbudować. Chyba że będą jakieś określone zasady to może będzie inaczej.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

xzer0

Post autor: xzer0 »

Może tak pomóż jak najwięcej razy do..... Albo zwykłe losowanie, lub ogłosimy konkurs i napiszę że trzeba być jak najaktywniejszym, później zrobię "ankietę kto zasłużył sobie na vip'a" (przez ten okres aktywności) i userzy sami wybiorą.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Najlepiej by było z tą pomocą chyba. Bo z tymi postami to zaczną spamować.
Tylko niewiem w jakim terminie bo to też różnie bywa jak ktoś pisze, że ma problem.
Fajny konkurs by był taki:
Powiedzmy w CTR i kto by miał najszybszy czas na jakiejś planszy. Udowadniane by było poprzez zrobienie zdjęcia oczywiście.
Ocalić od zapomnienia PSX

xzer0

Post autor: xzer0 »

Niezły pomysł. Jak dorwę ps one to sprawdzę tego CTR. Szczerze się przyznam że nigdy nie grałem w CTR. Nadsyłać pomysły dalej.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Sam konkurs fajny, tylko czy VIP na forum jest aż tak tym "szaraczkom" potrzebne. bo jakby nie patrzeć to VIP Strefa niczym nie zaskakuje i jakoś nic z niej nie jest w stanie przekonać do zdobycia VIPa. Ja bym wolał konkurs z nagrodami. Nawet jakimiś drobiazgami, ale to myślę przyciągnęłoby więcej szaraków to tworzenia społeczności. Niemniej kibicuję projektowi i ciekawi mnie jak to rozwiążecie.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

z tym CTR to tylko taki przykład. Równie dobrze może być inna gra, w której będzie liczyła się największa ilość punktów czy najmniejszy czas. Albo nawet cały turniej by się zrobiło. Każdego dnia inna plansza. I punktacja za 1 miejsce, 2 miejsce i 3 miejsce itd. by się sumowała i wygrywa ktoś z najlepszym końcowym wynikiem.
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Konkurs, raz na jakiś czas przydałby się forum, chociażby dla rozerwania/zabawy. Ja ze swojej strony proponuję konkurs na tle twórczym. Tematyka, oczywiście "growa" np. prace rysunkowe (postać z gry, znane sceny z gier) lub jakieś ciekawe opowiadanie np. "JA w świecie gier", "Ja jako..." (Bóg wojny :P). Drodzy użytkownicy, pokażcie, że potraficie nie tylko świetnie grać, ale również tworzyć ;) Powodzenia!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Drakson, jestem pod wrażeniem pomysłu. Tylko pytanie, czy ktoś z "szaraków" postara się coś napisać/narysować bez nagrody? O kolorowych nie pytam, bo w nich wierzę.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Może być i taki konkurs i taki. Ja np. nie mam talentu artystycznego :P Ale generalnie konkurs sam w sobie wymyślony przez Draksona jest przedni.
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

OldShatterhand, nie potrzebujesz talentu, wystarczy pomysł. ;) Przecież nikt ci nie każe pisać eseju czy robić komiksu. Mogłoby być zwykłe zdjęcie, filmik, karykatura, opowiadanie lub cokolwiek innego.
hasło do moich uploadów: 1234

xzer0

Post autor: xzer0 »

Pomysł całkiem całkiem. Myślę że to raczej do poważniejszego konkursu. Nie wiem jakie będzie zainteresowanie wśród szarych i dysponuję tylko 1 vip'em. Rundka w GT czy CTR na pewno byłaby mniej wymagająca i zebrała by przynajmniej parę osób. Mi by się nie chciało czegoś namalować (nie umiem rysować i unikam tego), ale na pewno bym coś napisał.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Konkurs popieram i zostawiam wolną wolę organizacyjną :)
Od siebie dorzucam jednego SV jako nagrodę główną.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

albo można by było jakieś nagrody rzeczowe wygrać. W takim wypadku przy dołączaniu się płaciło by się wpisowe i za te pieniądze coś ufundować. Tylko to jest mało realny pomysł i wątpię, że się by udał.


Ostatnio przesunięty w górę śr 31 sie, 2022 23:24 przez: Anonymous.
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ