Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gromotory - próba wskrzeszenia

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Gromotory - próba wskrzeszenia

Post autor: Witold »

Witajcie. Wielu z Was, drodzy VIPowie znacie twór o nazwie "Gromotory". Twór ten w moich oczach nie odniósł sukcesu, strona rzadko kiedy jest przeglądana (wg. mnie), i jest (również, wg. mnie) trupem. Przeglądając internety natrafiłem na stronę z obrazkami, jednak po angielsku. Jak myślicie, czy tłumaczenia tych obrazków, oraz umieszczanie ich na stronie mogłoby pomóc gromotorom? Oczywiście pomijając główny cel strony (śmieszne screeny z gier...) możnaby zrobić właśnie coś takiego. Chciałbym usłyszeć Wasze opinie. Pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak chcesz tłumaczyć to możesz próbować to tak samo jak na komixxach ludzie dodawali komixy z innych stron i je tłumaczyli na PL. Nie wydaje mi sie żeby gromotory zwiększyły swoją popularność ale jak chcesz to próbuj.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

z takim zapałem to rzeczywiście, ch**a ugramy. Ktoś jeszcze jest chętny na wypowiedź?
Ostatnio zmieniony ndz 02 wrz, 2012 21:45 przez Witold, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Na rynku śmiesznych pejdży pokroju komixxy, kwejk itd gromotory nie mają szansy bytu. IMO. Dlaczego? Bo za mało jest graczy, którzy o portalu wiedzą. Gdyby serwis był reklamowany na demotach, kwejku itp stronach wtedy może jakiś sens jego wskrzeszenia by się znalazł. A tak, to idea szczytna, pytanie tylko po co? Takie portale potrzebują rozgłosu przede wszystkim.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Gromoty nie mają nic wspólnego z warezem, a z tego co wiem, nie ma polskiego odpowiednika czegoś takiego. Reklama też nie jest raczej problemem

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

to możesz próbować komixxy odniosły sukces to gromotory też powinny.Ale gdyby ktoś regularnie dodawał nowe gromoty

---------------//EDIT//-------------------
http://gromotory.pl/531/jezeli-miales-t ... u-to-wiedz
bardziej się postarać nie mogłem :p ponieważ nie znam angielskiego tak dobrze więc na tłumacza się raczej nie nadaje
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Strona Gromotory to jest wspólny projekt mój i jeszcze jednej osoby.
I to właśnie ta druga miała bardziej się przyłozyc... zobaczymy czy coś jeszcze będziemy w stanie ruszyć z tą stroną.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Birkin komixxy zwiększyły swoja popularność dzięki temu ze są one po prostu związane z różnymi strona mi takimi jak: demotywatory, piekielni itp.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

LukasTe bez reklamy na ww przez Mc stronach gromotory nie zyskają wystarczającego rozgłosu i bardzo ciężko bd im się przebić. Niemniej jeżeli byłyby organizowane konkursy (np takie jak podczas startu strony) to wydaje mi się, że zainteresowanie byłony większe. IMO zawsze możesz jako admin zarządzić pospolite ruszenie "kolorowych" w tej sprawie. ;)
Btw korzystając z okazji UPRASZAM o ostrzeżenie dla McMarychy za przekleństwo pod nickiem (@Mc zwracano ci już nie jeden raz uwagę...).
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No kurde zmieniłem wczoraj miało być po japońsku

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

LukasTe możesz zawsze jako administrator gromotorów napisać do administracji demotywatorów,kwejka,komixxów,wiocha.pl itd. żeby poprosić ich o reklame gromotorów na ich stronach można tak zrobić
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Taka reklama jest płatna

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

kurde ale bez tej reklamy to ani rusz
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

To jeśli komuś zależy, powinniśmy zorganizować forumową ściepę na tę reklamę ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

ile taka reklama ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ