Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na rewolucje na forum

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Pytanie tylko co to może dać?

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

Bardziej przejrzyste forum bo jak kogoś interesuje tylko psx łatwiej znajdzie informacje w jednym dziale i nie musi szukać w innym przy okazji forum będzie przejrzyste
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Fakt, tu muszę Ci przyznać rację. Nie wiem tylko czy przypadkiem nie będzie to wyglądało dziwnie. Masa podforów by się porobiła. Ale pomysł całkiem niezły. Ciekawe jak na to reszta. :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jako, że forum od początku głównie było o konsoli PSX, a w dalszej kolejności PS2 i PSP to miał wystarczyć ten jeden dział z poradnikami, który jest na górze forum najbardziej widoczny. Reorganizację całego układu forum musimy przemyśleć.
Oddzielenie warezu z linkami w jednym miejscu chyba nie jest takie złe..

Póki co, jest oddzielny dział z poradnikami dla PSP i właśnie tam skierowałem wszystkie z głównego działu i zaktualizowałem przyklejoną listę poradników.

W dalszym ciągu nie ma tego tak strasznie dużo by wszystko rozdzielać ale czas pokaże..

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dalej nic na forum się nie dzieje. Dlatego jak już pisałem na sb trzeba wprowadzić pewne zmiany. Otóż, jeśli mamy nie rezygnować z warezu, to należy go NAPRAWIĆ. Ja to widzę tak:
Posprzątanie (poscalanie zduplikowanych tematów)
Do tego lepszy szablon wrzutek.
Tj.
1. Okładki o jednakowej rozdzielczości (marzy mi się na uploadowanie tego na serwer śpsx) (przód i tył)
2. do tego 4/5 screenów o tej samej rozdzielczości
3. Opis gry (3/4 zdania)
4. Link do recenzji będącej naszego autorstwa na forum
5. linki do wersji PAL i NTSC, gra oczywiście musi być przetestowana przynajmniej na emulatorze

Taki miałby być tylko pierwszy post, więc tutaj Ciemnozieloni muszą sie wykazać z edytowanie tego.

W związku z tym pytam, kto jest w stanie pomóc mi w uzupełnianiu warezu i recenzji do nich? Albo inaczej, czy ktokolwiek jest zainteresowany jeszcze losem ŚPSX?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Jestem tu od 2012 i strasznie jestem z tym forum związanym. Oczywiście że jestem za zmianami, sam bym pomógł tylko musimy dostać rangi ... :)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ja dalej jestem za nowym skin'em, a jak by dało rade to może i nawet innym silnikiem forum

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Birkin ale jakie rangi? Chcesz uploadera? Uplinkera? Jesteś z forum związany, a przynajmniej tak mówisz, masz już svipa i dostęp do VIPowni to na co ci jeszcze inne?
I w czym byś pomógł? Konkretnie, czym się możesz zająć, ile jesteś w stanie poświęcić czasu? Forum jest na etapie permanentnego upadku co mnie niesamowicie wkurwia, bo bardzo dużo włożyłem zapału kiedyś tutaj i żal mi, że tak to miejsce kończy. Dlatego potrzebuję konkretnych ludzi, nie oczekuję, że zrobisz reupload wszystkich gier czy coś w tym stylu. Po prostu chcę wiedzieć co jesteś w stanie zrobić.

MC masz rację co do skina, unowocześnienie go by nie zaszkodziło, ale obawiam się, że koszta modernizacji będą za duże. Tutaj Lukas musi się wypowiedzieć. I druga sprawa co do silnika, to nie siedzę w PHP, ale czy jest możliwa bezstratna migracja danych na inny silnik w tym "phpBB modified by Przemo" bo ten silnik jest dosyć wiekowy już...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

To co jest tutaj to pbpBB by przemo. Kiedyś jak się tym bawiłem to pamiętam ze bym jakis mod dzięki któremu można było baze danych z phpbb prze konwertować na myBB. Ale już jakiś czas się tym nie bawiłem. Co do skinu to przydałby się takze jakiś pomysł, a wykonanie nie powinno być jakies trudne.
Ja sam jakimś programistą nie jestem, ale fora właśnie takie jak myBB nieżle sie rozwijają i mają ciekawe skrypty do wgrania. Wystarczy spojrzeć na arhn czy stronke o psx tego typka co tu niedawno był.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Z Rangami przesadziłem :) Ile mam czasu ? 2 Godzinny dziennie. Marycha dobrze mówi. Większość ocenia książkę po okładce. Jak bym 1 raz wlazł tutaj w dzisiejszych czasach to bym spierdzielił jak najdalej xd
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Zawsze można zrobić fajny styl w przemie. Mogę się pobawić, ale nic nie chcę obiecywać. Co do porządkowania działu downloadu - jasne. Tylko sam nie będę tego robił, a póki co tylko ja mam rangę, która to umożliwia(reszty adminów nie ma, Lukas jest cicho). Jednak zrobienie tego czegoś nie będzie "rewolucją".

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

więcej poradników,przyjaźniejszy interfejs,poprawiony dział download i reklamy, sporo reklam forum. Żeby coś się tutaj zadziało trzeba podjąć drastyczne środki
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. To na sam początek, lecimy z DOWNLOADEM.
Ja biorę wszystkie tytuły na 0-9.
Kto się zajmie "A"? Idziemy po kolei.

I tak założenie jest takie:
tworzymy całą gotową stronę (nie idźmy na ilość a jakość) więc 2/3 gry na tydzień myślę będzie optymalnie. Gotowy post tworzycie ale go nie umieszczanie. Wysyłacie do mnie. Jeśli będzie ok, wtedy dopiero umieszczacie na forum. Jutro stworzę posta poglądowego co do recenzji, tzn jak ona ma wyglądać jaka jest skala ocen itd.

Poradników już jest dużo, trzeba je po prostu poprawić. Tym zajmę się również ja, a posty będzie edytował LISTI.

Layout to nie moja działka, ale trzeba go poprawić, czekam na efekty waszej pracy.

Trzeba poprawić listę gier ale tutaj czekamy na Lukasa, który ostatnio coś się nie odzywa. To jego działka, ja zobowiązuję się to stworzenia kompletnej listy gier u siebie i wysłania jej do Lukasa przed listopadem.

Do tego, domagam się przekazania mi lub komuś innemu kto się tym zajmie, fanpejdżu śpsx https://www.facebook.com/swiatpsx?fref=ts , który świeci pustkami.

Pasuje wam? Jakie jeszcze macie propozycje?
Jaki serwer wybrać na uploady? Jeden ma być zawsze ten sam, a mirrory dodajemy według własnego upodobania.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Mógłbym spróbować pomóc z czymś z działu technicznego. Np. ten layout tylko nie za bardzo wiem jaka kolorystyka itp. Najlepiej jest przerabiać jakiś styl.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie znam się na tym więc niestety nie pomogę. Ale jeśli chcesz się zająć sprawami technicznymi, chętnie zobaczę nową LISTĘ GIER. Jeśli masz takie umiejętności, czas i chęci to nowy wygląd listy byłby na pewno krokiem w przód.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ