Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na rewolucje na forum

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak na razie dostałem jakiś styl od listiego, jednak za nim sie za niego wezme muszę zrobić jakiś serwer i postawić tam php by przemo.
Ta lista gier to jest to http://swiatpsx.pl/lista/index.htm?sid= ... 6b6f65cb33 ?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Tak, to jest to.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Do edycji listy gier ma dostęp tylko Lukas. Pasowałoby w sumie napisać jakiś skrypt, który automatycznie dodawałby listy do gry pod kątem alfabetycznym. ;)

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

owszem gry są umieszczone tak jak chcą :D
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dobra Panowie uzyłem swojej starej strony do testów (żadna reklama)
http://mcmarychablog.cba.pl/index.php

Zrobiłem phpBB by przemo wgrałem styl od listiego i teraz wszyscy będa potrzebni.
spiszcie swoje pomysły co do wygladu strony, a ja postaram sie to w między czasie uaktualniać.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

To tak.
1. ja bym zrobił kolorystykę szaro/białą jak PSX/PSOne. (a jeśli nie to neich zostanie odcien niebieskiego co jest teraz)
2. No i ikonki działów odpowiednio dla psx wiadomo ps2 ikonka czarnuli itd a poszczególnych poddziałów "podforów" whatever jako ikonki klawiszy z pada playstation.

Jak to zmienisz, to podam kolejne pomysły, bo muszę sprawdzić jak to wygląda :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Kolorystykę da się zrobić, ale co do reszty to pewien nie jestem. Mogę na sztywno ustawić ikony działów i podfolderów tzn. w ikonę podfolderów mogę dać jeden obraz i w ikone działów mogę dać także jeden obraz do wszystkich. Zobaczę czy da rade zrobić tak jak mówisz, ale na razie pobawie się kolorystyka.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Nowy baner ;D nie żeby stary był zły lecz nadszedł czas na zmianę
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tylko jeszcze jak on ma wyglądać ?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dla mnie banner może zostać, chociaż osobiście oponowałbym za bannerami rotacyjnymi, coś jak na GPP gdzie co chwila się zmienia.

EDIT:
post poglądowy już się przygotowuje

KOLEJNY POMYSŁ: należy usprawnić wyszukiwanie gier, poprzez odpowienie kategoryzowanie ich. To jest bardzo ważne ponieważ obecnie połowa gier na "LIŚCIE" jest w nieodpowiednich kategoriach.
I tutaj moje propozycje to:
1. ujednolicenia formy odmiany kategorii tj. jest już mamy "sportowe" to niech będą "wyścigowe", "akcji", "strategiczne" z podmiotem domyślnym "gry".
2. dodanie kategorii "INNE" ponieważ wiele jest gier, których nie da się zawrzeć w żadnej z dostępnych kategorii
3. poprawienie opisów tematów w Pobieralni tak, aby zawierały kategorie gier dostępne w Liście, to ułatwi Lukasowi dodawanie na bieżąco gier do listy.
4. po wybraniu kategorii powinien być krótki opis co ona w sobie zawiera
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Witam stałych bywalców :)

Dzięki wszystkim, którzy jeszcze nie zapominają o naszym forum.

Ubolewam nad tym, że już się nie udzielam. Jakiś czas temu liczyłem, że będę miał na to wiecej czasu, a niestety jest tylko gorzej. Jednak zawsze miło tu wpaść chociaż na chwilę.

Na budowę forum poświęciłem dawno temu niezliczone ilości godzin. I właśnie.. wiem, że styl/skrypt/linki - to wszystko jest już przestarzałe i też jestem za postępem, ale moim zdaniem zmiana ot tak stylu w forum Przema na nowocześniejszy może spowodować więcej problemów niż korzyści. Przede wszystkim dlatego, że jest tu tak dużo modyfikacji (dotyczących również stylu), że wgranie nowego bardzo by uszczypliło tę stronkę i mogło spowodować problemy techniczne.
Można podjąć decyzję o przeniesieniu samych treści na coś nowego (nawet kosztem modyfikacji), ale musi to być zrobione z rozwagą :)

Jeżeli ktoś będzie miał naprawdę poważną i bezpieczną propozycję, ale będą potrzebne do tego środki (na licencję, pracę itd.) to piszcie do mnie, postaram się wesprzeć.

Fajnie, że co jakiś czas zbiera się paru użytkowników do porządków, tworzenia list itd., tak powinno to funkcjonować. Wiadomo jednak, że to nie jest 20/30 minut dziennie, ale potrzeba więcej czasu żeby były efekty i tak bardzo często po kilku dniach pracy chęci opadały lub po prostu jest nas za mało :)
Pisałem już chyba parę razy, że jeżeli potrzeba do takich porządków moderatora to chętnie udzielę, tak samo z serwerem na okładki (podawałem zainteresowanym adres dzięki któremu możemy przesyłać obrazki bez ograniczeń na serwer forum).

Lista gier - bardzo dawno to tworzyłem, mogę komuś dać dostęp do "panelu administracyjnego", nie działa opcja "edytuj" ale można usunąć i dodać od nowa :)

Cała stronka już ma swoje lata, teraz pewnie bym to wszystko robił inaczej, ale jednak poświęciłem kiedyś na to naprawdę bardzo dużo długich godzin i jak mają być zmiany techniczne/szablonu to musi to być zrobione delikatnie i z pomysłem. Mam nadzieję, że rozumiecie.. i wiem, że za darmo ciężko będzie by ktoś się tym zajął aż tak, liczę się z tym. Forum daję radę się utrzymać to i na modernizację poszukamy środków.

Ale. W forum najważniejsza jest treść i ludzie, tak myślę. Główne treści mamy o konsoli PSX, niezbyt już popularnej i to na pewno ma wpływ. Z nowszymi konsolami niestety jesteśmy bardzo w tyle, a z warezem jak zawsze - linki padają, obawiam się, że 4-5 uzytkownikow nie naprawi tego działu. Fora warezowe tworzone są w więcej osób, wtedy linki można uzupełniać w miarę na bieżąco.

Podsumowując, jestem za tym by małe siły, które mamy w kilku wytrwałych użytkownikach skupić na treści, tym co najcenniejsze. Zmiany techniczne, nowy szablon, baner itp. - będą wymagały osoby, której się to zleci, po prostu lub lepszych czasów, gdy ja będę mógł się tym zająć, a ciąglę w to wierze. Jeszcze dużo pomysłów na które wspólnie wpadliśmy, nie zostało zrealizowanych.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Cześć. Cieszę się, że w końcu zawitałeś. ;)
A tak na serio, rozumiem o co ci chodzi, dlatego wiem, że sami nic nie zdziałamy, ale żeby rozkręcić forum potrzeba użytkowników, warez nam ich dostarczy, dlatego jak dla mnie należy go naprawić.
Obecnie na forum z modów jest tylko LISTI, jeśli nikt nie ma nic przeciwko, jeśli dostanę moda, poprawię tematy w Pobieralni (to co pisałem w sensie kategorii).
Co do listy gier, podejmę się jej poprawienia i uzupełnienia, ale chciałbym żeby jeszcze była dodana kategoria INNE.
Okładki - ja o niczym nie wiem. :/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer, otrzymujesz moda ;)
Na PW podesłałem link do hostingu plików graficznych.

Zawsze wspierałem warez i podkreślałem, że dzięki temu w ogóle ŚwiatPSX istnieje :)

Listę gier najpierw sprawdzę technicznie jak się trzyma i wtedy napiszę co i jak by móc ją dalej prowadzić jeżeli jest taka potrzeba.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. Dzięki. :) Postaram się jak najszybciej poprawić gatunki gier.
Screeny z gier też tam wrzucać czy starać się raczej nie obciążać serwera za bardzo?

Co do listy to jest czas i tak będzie dobrze, jak uporządkujemy warez przed końcem roku.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Cóż w takim razie nie wiem jak mógłbym pomóc. Nie znam sie na pisaniu recenzji, a warez odpada ze względu na mobilny internet.

Lukas w wolnym czasie możesz zrobić backup bazy danych i można by zobaczyć jak by to wyglądało na innym silniku. I że tak powiem potajemnie pracować nad nową odsłoną forum.
Nie chce nic narzucać bo forum jakoś się trzyma mimo stałego wyglądu.

ODPOWIEDZ