Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na rewolucje na forum

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Czas na rewolucje na forum

Post autor: LISTI »

Siemanko.
Przez ostatni miesiąc celowo nie specjalnie udzielałem się na forum by zobaczyć, czy coś drgnie, dzięki próbie odświeżenia warezu na stronce. No i niestety, tak jak się tego spodziewałem, nic nie drgnęło, a wręcz zrobiło dwa kroki wstecz.

Każdy chyba pamięta czasy, gdy forum było odwiedzane przez masę ludzi. Nie tylko pijawki, lecz ludzi, którzy pisali poradniki, pomagali nowym forumowiczom w wielu sprawach związanymi z konsolami i nie tylko. Pojawiały się ciekawe pomysły, tak jak E-Mag(który niestety nie doszedł do skutku), lecz ludzie coś kombinowali.

Nie uważacie, że coś trzeba zmienić? Administratorzy nie korzystają ze swoich przywilejów, nie próbują wprowadzić jakichś zmian na forum. Cytat z profilu michaela69
Ostatnia wizyta:
Nie 24 Lut, 2013 09:54 (Minut: 2)
Tak, to pokazuje zaangażowanie. Oczywiście LukasTe i Drakson odwiedzają forum, ale i tak nie ma zbytniego porządku. Często tematy nie są w tych działach, w których powinny być, lecz zazwyczaj nie prowokuje to żadnych ruchów.

Mimo wszystko ten temat nie ma za zadanie oskarżać administracji o to "jacy są źli", lecz założyłem go po to, by ludzie ważniejsi dla forum(stąd wybór działu) mogli jakoś mu pomóc. Jakiś nowy kierunek rozwoju? Skupienie się na czymś innym?

Ten temat jest dla Was. Proszę, postarajcie pomóc, bo szkoda, by forum padło.
Pozdrawiam :).

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

Popieram cię i dodatkowo zarzucę kilka pomysłów. Samo forum jest trochę mało zwłaszcza, że dotyczy nie tylko psx a całej rodziny PS. Więc proponuje zrobić pod adres swatpsx.pl blog w którym było by przekierowanie do forum. Blog zawierałby informację na temat nowych gier wydanych/planowanych, przeciekach, informacji dotyczących playstation bądź i konkurencji. Można by również dać podział w dziale z poradnikami bo szukając czegoś do PSX musimy przekopać się przez poradniki dla PS2 czy PSP ogólnie przydała by się ogólna przebudowa forum odświeżenie wyglądu i dostosowanie do urządzeń mobilnych ale nie wszystko naraz. Generalnie też to forum odwiedza kilkadziesiąt osób dziennie z czego cześć wyłącznie dla warezu. Forum umiera ale można jeszcze tchnąć życie w forum.
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witajcie. Też ostatnio mało się udzielam, lecz forum staram się odwiedzać codziennie. Staram się w miarę sukcesywnie uzupełniać moje wstawki. Hmm, a co poza tym? Niestety nic. E-Mag nei wypalił, bo jest to projekt czaso i zasobochłonny. Moim zdaniem nie mamy odpowiedniego zaplecza ludzi, żeby mogło to dojść do skutku. ŚwiatPSX TV ma ten sam problem. Co do propozycji amane2142, to takie coś już było proponowane i któryś z moderatorów powiedział mi, że taka stronka istnieje i jest to właśnie forum. Ponadto na robienie newsów o nowych grach chyba nie ma niukt czasu, a nawet jesli to zatoniemy w morzu podobnych stronek. Dla mnie priorytetem byłoby skupienie się na najstarszych konsolach. Tj PSX i PS2. Dlatego, że to one stanowią naszą siłę.

PS. co się tyczy moderacji forum to owszem, jest cholerny bałagan i nie chce nikogo obwiniać, ale jak widzę, że mój report jest ignorowany to mis ię odechciewa zgłaszać coś kolejnym razem. :) PROSIŁBYM o opcję UZASADNIENIE przy reportowaniu postu.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dobra. Widać, że administracja nie ma zamiaru robić niczego, więc i my nie mamy się co pchać. Skoro tak ma wyglądać "praca" forum, to niech wygląda. Ja do tego ręki przykładał nie będę. Powodzonka ;).

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

LISTI, rozumiem oburzenie ale to, że nie odpisałem od razu to nie znaczy, że się tym nie przejąłem.

Zastanawiam się co napisać, jak wyjaśnić.. ale temat był poruszany wielokrotnie, jest kilka niedokończonych projektów (w tym portalu, który zacząłem budować). Całość miała się rozwijać, nie zatrzymywać. To każdy widzi i wie. Forum też głównie skupia się wokół psx i ps2, niewiele szerzej. A powód mojego zaniechania jest bardzo prozaiczny, za dużo obowiązków. Jedynie coś więcej zrobić mam chwilę czasu wieczorem. I niedawno nawet przygotowałem kampanię w sieci reklamowej adwords, kilka dni funkcjonowała, nadal faza testów :)

Co więcej dodać.. cenię sobie wielu użytkowników, którzy byli przez długi czas z nami lub nadal niekiedy zaglądają, nie mam do nikogo pretensji jeśli przestał być aktywny.

I nie będę nic obiecywał :) Powyżej tylko krótkie wyjaśnienie, a czas pokaże co z nami będzie. Nie obrażajmy się ;)

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

jak masz za dużo obowiązków zawsze możesz zatrudnić kogoś kto ci pomoże bądź włączyć kogoś do spółki i on będzie ci pomagał i wtedy dogadać się z nim co i jak
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Miejsce jest dla nowego moderatora :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Mógłbym pomóc, ale kwestia tego co będzie leżało w zakresie moich obowiązków. Oczywiście poza pilnowaniem porządku na forum.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Przykro mi to mówić ale wątpię żeby to forum odzyskało dawną "świetność"...
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

LISTI pisze:Mógłbym pomóc, ale kwestia tego co będzie leżało w zakresie moich obowiązków. Oczywiście poza pilnowaniem porządku na forum.
Poza pilnowaniem sam mógłbyś sobie określić zakres obowiązków, proponować zmiany. Tworzymy forum razem bez żadnej presji i wytycznych. To, że istniejemy tyle lat kiedy inne fora upadają to myślę, że coś znaczy..

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No dobra. Więc jeśli jest taka możliwość, to mogę pomóc. :)

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

zmiany jakieś są jednak wątpię by jeden nowy moderator coś zdziałał gdyż trzeba przystosować stronę do nowych standardów jak chociażby informacja o ciasteczkach
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

amane2142, informacja o ciasteczkach jest. Jak raz się ją zwinie to jeśli nie wyczyści się przeglądarki to nie będzie się wyświetlać. Ale nie sądzę by ta prawna ustawa wyznaczała jakiekolwiek standardy stron internetowych...

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

musiałem przeoczyć mój błąd. Fakt to miało uświadomić ludzi co w pewien sposób ma poprawić standardy.
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

pomysł mam taki podzielić forum w taki sposób wszystko co tyczy się PSX czyli poradniki warez sprzęt itd dać do jednego działu podzielonego na kategorię to samo zrobić z resztą konsol a bazar i hydepark zostawić jak jest
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

ODPOWIEDZ