Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Czas na rewolucje na forum

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mc zostań uplinkerem. :)

BTW poprawiona pierwsza strona z pobieralni na kategorie dostępne w liście gier, ale mam problem z kategorią Shoot 'em up - wrzucić do INNE? czy do gier akcji? (ja bym się skłaniał do tej pierwszej opcji.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer pisze:Ok. Dzięki. :) Postaram się jak najszybciej poprawić gatunki gier.
Screeny z gier też tam wrzucać czy starać się raczej nie obciążać serwera za bardzo?
Powstrzymywałbym się jedynie przed wrzucaniem zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Póki co, nie ma tam ograniczeń, a ja stale monitoruje co się dzieje na serwerze :) Teraz nie jest tak pojemny jak kiedyś, ale o wiele stabilniejszy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. W takim razie będę wrzucał screenshoty w rozdzielczości 640x480 czyli natywnej PSXa :). + okładki takie jakie znajdę.

EDIT:
poprawiłem 5 pierwszy stron z Pobieralni co do literówek lub niepoprawnych nazw w tematach i kategorii w opisach. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Cześć. Staram się poprawiać powoli forum, ale sam wszystkiego nie zrobię. Dlatego szukam (znowu) chętnych do pomocy. Ale nie chcę gołodupców. Dlatego piszę w VIPowni. Kto jeszcze jest zainteresowany życie tego forum neich napisze. (nie wliczam Lukasa :D) :) Macie na to tydzień. 21 grudnia o 20:00 zamykam listę. Chcę znaleźć aktywnych użytkowników, któzy faktycznie pomogą.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

Ja moge powalczyć z warezem tylko podajcie jakis ogarniety hosting :)
PSX SPCH-9002 CHIPEK :D
PS2 SCPH-75004 + FMCB 1.8 :)
PSP 3004 :P

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mega.co.nz
ale prosiłbym cię o takie wrzuty jak moja ;) http://swiatpsx.pl/007-the-world-is-not ... hlight=007
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

I znowu wracamy do początku. :) Ja po dłuższej nieobecności, a raczej wpadania tylko na moment chciałbym zająć się odbudową forum. Mam wiele pomysłów i chciałbym, aby do niedzieli 22 do godziny około 15-16 wypowiedziały się osoby, które mogą pomóc w stworzeniu tutaj świetnego miejsca. Quake wiem, że ty jesteś chętny, ktoś oprócz Ciebie?
Lukas pytanie do Ciebie, czy serwer na którym stoi ŚPSX jest w stanie obsłużyć jeszcze galerię zdjęć (nie pamiętam, ale chyba o to już pytałem), w której moglibyśmy wrzucać fotki okładek i screeny z gier. Upieram się, że forum musi pozostać warezowe, bo inaczej nic z tego nie będzie.
Do tego działy, PS3, PSV uważam jednak, za niepotrzebne i złączyłbym je w jeden minidział. Odbudowa listy gier też by się przydała. Tym mogę się zająć, ale najpierw są potrzebni chętni do współpracy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja póki mam czas to mogę coś pomóc, w końcu też nie jedną cegiełkę do rozwoju forum dołożyłem i szkoda teraz to zaprzepaścić. Pytanie tylko co tu zrobić? Porządki na forum to jedno, ale samo pousuwanie/pozmienianie działów i tym podobne tak z nikąd nie przyciągną nowych użytkowników. A to właśnie największy problem... Z resztą ta sama "choroba" dopadła też wiele innych forów zajmujących się dziś już wymarłymi platformami. "Boom" na retro konsole minął i brakuje nowych zapaleńców, takich jakimi byliśmy my te lata temu...
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zainteresowanym osobom udostępniałem już narzędzie do łatwego zamieszczania zdjęć, jest to nadal aktualne.
Ja póki co staram się naprawić obecne problemy techniczne i rozważam również przebudowę/zmianę skryptu nawet kosztem wielu modyfikacji (bez których można się obyć).

Lata świetności niestety minęły. Co do warezu mam takie samo zdanie jak ExGamer - musi pozostać, dzięki niemu w ogóle żyliśmy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hej.
Ogarnąłem studia więc zabieram się powoli za upload gier. Ale potrzebuję kogoś kto będzie wrzucał okładki i screeny. Ktoś chętny? Dogadamy się już jakie gry itd. Quake? Mam niezły net teraz więc z uploadem nie będzie problemu, jedynie nie mam czasu po prostu szukać skanów okładek itp.
Zastanowiłbym się też nad edycją KAŻDEGO pierwszego postu w downloadzie, żeby były tam (nawet jeśli linki padły) okładka z opisem gry (krótkim). Co wy na to?
hasło do moich uploadów: 1234

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

LukasTe pisze:... rozważam również przebudowę/zmianę skryptu nawet kosztem wielu modyfikacji (bez których można się obyć).
Coś nie zauważyłem zmian :P
Ale zmiana skryptu to dobry pomysł,lub ewentualnie zaktualizować aktualny i wgrać jakiś ładniejszy styl :P
LukasTe pisze:Lata świetności niestety minęły...
Bo czas na jakieś konkretne zmiany,forum które stoi w miejscu jest zapominane :)

ODPOWIEDZ