Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na rewolucje na forum

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mc zostań uplinkerem. :)

BTW poprawiona pierwsza strona z pobieralni na kategorie dostępne w liście gier, ale mam problem z kategorią Shoot 'em up - wrzucić do INNE? czy do gier akcji? (ja bym się skłaniał do tej pierwszej opcji.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer pisze:Ok. Dzięki. :) Postaram się jak najszybciej poprawić gatunki gier.
Screeny z gier też tam wrzucać czy starać się raczej nie obciążać serwera za bardzo?
Powstrzymywałbym się jedynie przed wrzucaniem zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Póki co, nie ma tam ograniczeń, a ja stale monitoruje co się dzieje na serwerze :) Teraz nie jest tak pojemny jak kiedyś, ale o wiele stabilniejszy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. W takim razie będę wrzucał screenshoty w rozdzielczości 640x480 czyli natywnej PSXa :). + okładki takie jakie znajdę.

EDIT:
poprawiłem 5 pierwszy stron z Pobieralni co do literówek lub niepoprawnych nazw w tematach i kategorii w opisach. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Cześć. Staram się poprawiać powoli forum, ale sam wszystkiego nie zrobię. Dlatego szukam (znowu) chętnych do pomocy. Ale nie chcę gołodupców. Dlatego piszę w VIPowni. Kto jeszcze jest zainteresowany życie tego forum neich napisze. (nie wliczam Lukasa :D) :) Macie na to tydzień. 21 grudnia o 20:00 zamykam listę. Chcę znaleźć aktywnych użytkowników, któzy faktycznie pomogą.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

Ja moge powalczyć z warezem tylko podajcie jakis ogarniety hosting :)
PSX SPCH-9002 CHIPEK :D
PS2 SCPH-75004 + FMCB 1.8 :)
PSP 3004 :P

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mega.co.nz
ale prosiłbym cię o takie wrzuty jak moja ;) http://swiatpsx.pl/007-the-world-is-not ... hlight=007
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

I znowu wracamy do początku. :) Ja po dłuższej nieobecności, a raczej wpadania tylko na moment chciałbym zająć się odbudową forum. Mam wiele pomysłów i chciałbym, aby do niedzieli 22 do godziny około 15-16 wypowiedziały się osoby, które mogą pomóc w stworzeniu tutaj świetnego miejsca. Quake wiem, że ty jesteś chętny, ktoś oprócz Ciebie?
Lukas pytanie do Ciebie, czy serwer na którym stoi ŚPSX jest w stanie obsłużyć jeszcze galerię zdjęć (nie pamiętam, ale chyba o to już pytałem), w której moglibyśmy wrzucać fotki okładek i screeny z gier. Upieram się, że forum musi pozostać warezowe, bo inaczej nic z tego nie będzie.
Do tego działy, PS3, PSV uważam jednak, za niepotrzebne i złączyłbym je w jeden minidział. Odbudowa listy gier też by się przydała. Tym mogę się zająć, ale najpierw są potrzebni chętni do współpracy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja póki mam czas to mogę coś pomóc, w końcu też nie jedną cegiełkę do rozwoju forum dołożyłem i szkoda teraz to zaprzepaścić. Pytanie tylko co tu zrobić? Porządki na forum to jedno, ale samo pousuwanie/pozmienianie działów i tym podobne tak z nikąd nie przyciągną nowych użytkowników. A to właśnie największy problem... Z resztą ta sama "choroba" dopadła też wiele innych forów zajmujących się dziś już wymarłymi platformami. "Boom" na retro konsole minął i brakuje nowych zapaleńców, takich jakimi byliśmy my te lata temu...
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zainteresowanym osobom udostępniałem już narzędzie do łatwego zamieszczania zdjęć, jest to nadal aktualne.
Ja póki co staram się naprawić obecne problemy techniczne i rozważam również przebudowę/zmianę skryptu nawet kosztem wielu modyfikacji (bez których można się obyć).

Lata świetności niestety minęły. Co do warezu mam takie samo zdanie jak ExGamer - musi pozostać, dzięki niemu w ogóle żyliśmy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hej.
Ogarnąłem studia więc zabieram się powoli za upload gier. Ale potrzebuję kogoś kto będzie wrzucał okładki i screeny. Ktoś chętny? Dogadamy się już jakie gry itd. Quake? Mam niezły net teraz więc z uploadem nie będzie problemu, jedynie nie mam czasu po prostu szukać skanów okładek itp.
Zastanowiłbym się też nad edycją KAŻDEGO pierwszego postu w downloadzie, żeby były tam (nawet jeśli linki padły) okładka z opisem gry (krótkim). Co wy na to?
hasło do moich uploadów: 1234

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

LukasTe pisze:... rozważam również przebudowę/zmianę skryptu nawet kosztem wielu modyfikacji (bez których można się obyć).
Coś nie zauważyłem zmian :P
Ale zmiana skryptu to dobry pomysł,lub ewentualnie zaktualizować aktualny i wgrać jakiś ładniejszy styl :P
LukasTe pisze:Lata świetności niestety minęły...
Bo czas na jakieś konkretne zmiany,forum które stoi w miejscu jest zapominane :)

ODPOWIEDZ