Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Pomysł zawodów

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Pomysł zawodów

Post autor: Damian421 »

Witam
wiem, że kiedyś było coś takiego na forum i myślę, że nie był to taki głupi pomysł ale do rzeczy:
chodzi mi zrobienie czegoś w stylu zawodów wyścigowych w jakąś grę np.Colin McRae Rally 2 (niektórzy powinni wiedzieć o co mi chodzi)
pamiętam, że gdy ostatnio był taki konkurs w Crash Team Racing to nie przyciągnęło to wielkich tłumów no ale to była jednorazowa impreza a gdyby było tego więcej to może większe grono by się skusiło
Gdyby odniosło to jakiś sukces można by zorganizować jakąś większą imprezę z nagrodami i zrobić coś w stylu ligi ale z tym jeszcze trzeba poczekać

na razie zwracam się z pytaniem do Vipstrefy co o tym sądzi

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Generalnie pomysł dobry ale dźwignią handlu jest reklama, jeśli dobrze nie rozreklamujemy tych zawodów to będzie tak jak w przypadku CTR. Colin jest popularny, może coś z tego być :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Fajnie, że ktoś mnie popiera :D
jeśli chodzi o reklamę to zaraz coś napiszę na ogólnym forum PSX żeby szarzy się o tym dowiedzieli
może jak zobaczą, że ktoś jest chętny to zbierze się większa grupka,
jakaś nagroda też mogłaby zachęcić ale o tym się jeszcze pomyśli ;)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Oczywiście, pomysł sam w sobie jest dobry. Napiszę zaraz do jeśli zgłoszą się jeszcze ze 2-3 osoby, to można będzie spróbować rzucić reklamę pod baner strony i oczekiwać na więcej zgłoszeń :).

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ciekawy pomysł, ale fakt reklama to będzie podstawa, a tak z innej beczki, to konieczność posiadania PSX jest obowiązkiem czy granie na emulatorze psx byłoby dozwolone, bo ja to nawet i może wziąłbym udział, ale szaraczka nie mam.
Obrazek

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Domyślam się, że jest pewna grupa osób która nie posiada szaraczka a gra na emulatorach więc byłaby taka możliwość bo każda osoba która chciałaby grać jest mile widziana ;)

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

W takim razie przemyślę dołączenie do udziału w tych zawodach. Myślę, że Colin albo Gran Turismo 2 będzie odpowiednią grą do spróbowania w zawodach ze względu na ich popularność.
Obrazek

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Strasznie zachęcam do wystartowania i gdy już podejmiesz decyzję proszę o napisanie chęci uczestnictwa w temacie na ogólnym Forum o PS1 by szarzy użytkownicy mogli zobaczyć, że są chętni. Może to ich zachęci do wystartowania.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Najtrudniej będzie wystartować. Jestem pewien, że gdy już to zrobimy, to ludzie zaczną dołączać :).

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jeszcze się nie zaczął dobrze turniej Colina, a ja mam już pomysł na następny :)

Turniej Tekken 3
Kto najszybciej przejdzie Arcade (12 przeciwników).
Postać: dowolna
Czas rundy: do ustalenia
Ilość rund: jedna
Poziom: najłatwiejszy (nie ma możliwości, by ktoś grał na łatwiejszym, więc wszyscy mają ten sam poziom :P)

Wariant #2
Tekken 3 - survival
Kto pokona jak najwięcej przeciwników. Reguły jak wyżej. Choć to może się wydawać trochę głupie, ktoś, kto bardzo dobrze ogarnia Tekkena na Easy może grać w nieskończoność... Ale to wszystko propozycje, reguły to ewentualnego zmienienia :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Śmiało można powiedzieć, że turniej Colina nie wypalił. Lepiej tak od razu nie wyskakiwać z kolejnym.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie od razu Kraków zbudowano. Róbmy częściej jakieś mniejsze turnieje i patrzmy na statystyki - ile osób wzięło udział itp. Jeśli nie będzie popraw, to będzie dopiero wtedy można uznać, że te zawody są nie opłacalne
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Ja też nie jestem żeby od razu z tego zrezygnować. Można wystartować jakiś kolejny turniej ale może nie w przyszłym tygodniu
Dajmy ludziom trochę czasu i ustalmy wszystko.
Ja jestem też za tym żeby zareklamować turniej jakiś tydzień przed wystartowaniem.
Dyskusja dalej trwa więc proszę o wysuwanie pomysłów i dzieleniu się nimi w temacie

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Tym bardziej, teraz okres ferii, mi się kończą, inni zaczną :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Niektórzy to mają sesję. :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ